'Ounahi verzilvert straf WK met miljoenentransfer'

door
'Ounahi verzilvert straf WK met miljoenentransfer'

Een medaille behalen zat er uiteindelijk niet in, maar Marokko kroonde zich tijdens het voorbije wereldkampioenschap tot één van de grote revelaties. Verschillende Marokkaanse uitblinkers komen dan ook in aanmerking voor een mooie transfer. Zo ook de 22-jarige Azzedine Ounahi.


Voor aanvang van het WK was de middenvelder van het Franse SCO Angers nog een grote onbekende bij het brede publiek. Maar daar kwam in Qatar al snel verandering in. Ounahi was één van de dragende krachten bij de Marokkanen en maakte indruk door een aardige dosis techniek te koppelen aan het nodige fysieke vermogen.

Die prestaties hebben Ounahi op de radar geplaatst van heel wat verschillende Europese clubs. Zelfs het grote FC Barcelona was naar verluidt gecharmeerd door de middenvelder. Maar zijn toekomst lijkt uiteindelijk in de Premier League te liggen. Volgens L'Equipe is de Marokkaan immers goed en wel op weg naar Leicester City.

OPVOLGER TIELEMANS?
De Foxes dreigen Youri Tielemans, die in zijn laatste contractmaanden zit, na het seizoen kwijt te spelen en kunnen dus versterking gebruiken op het middenveld. Ounahi voldoet alvast aan het gezochte profiel. Om hem los te wringen bij Angers, waar hij nog onder contract ligt tot medio 2026, zou Leicester een slordige 45 miljoen euro over hebben.

POLL: De wintermercato zou afgeschaft moeten worden ...

Meest recent

Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

15
15
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

25
25
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

52
52
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

166
166
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

76
76
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

92
92
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

485
485
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

129
129
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

267
267
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

615
615
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

514
514
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

398
398
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

583
583
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

212
212
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

530
530
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

460
460
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

303
303
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

209
209
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

171
171
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

93
93

Meer sportnieuws