Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

door
Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

Juventus is in eigen land bezig aan een behoorlijk dramatisch seizoen. Na de puntenaftrek van 15 stuks wegens fraude-praktijken, lijkt de Oude Dame haar sportieve doelstellingen nu al te mogen vergeten. Daarnaast ligt ook de situatie van Paul Pogba zwaar op de maag bij de gevallen grootmacht.


Om dit seizoen weer op meerdere fronten voor de prijzen te kunnen strijden, pakte Juventus uit met een behoorlijk transferoffensief tijdens de voorbije zomermercato. Daarbij werd ook Pogba teruggehaald naar zijn oude club. De Fransman viel transfervrij op te pikken nadat zijn contract bij Manchester United was afgelopen. Daar stond wel een gigantisch salaris tegenover. Maar veel plezier beleefden de Italianen nog niet aan die investering. Zo kwam Pogba dit seizoen nog geen minuut in actie.

De middenvelder arriveerde dan ook met een blessure. Al snel bleek dat een operatie nodig was, maar Pogba stelde die zo lang mogelijk uit en hoopte op een natuurlijke genezing. Op die manier zou hij mogelijk het WK nog halen. Maar dat bleek uiteindelijk ijdele hoop. En dus ging de Fransman alsnog onder het mes. Weliswaar met enkele maanden vertraging, waardoor hij nog steeds niet in actie kon komen. Afgelopen weekend zat hij wel terug op de bank, maar het zou nog een hele poos duren alvorens hij weer volledige matchen kan afwerken.

VOLLEDIG SALARIS BETAALD
Volgens La Gazzetta dello Sport is men die situatie bij Juventus helemaal beu. 'Pogbasta', kopt de roze sportkrant. Want al die tijd moest de club wel zijn stevige salaris blijven doorbetalen. "Je kunt je afvragen hoe het mogelijk is dat Juventus het volledige salaris betaalt van een speler die besloot zijn operatie uit te stellen zonder de risico's voor de club af te wegen. Niemand kon hem dwingen zich te laten opereren, maar zijn keuze moet enkel en alleen door Juve worden bekostigd", klinkt het onder meer.

POLL: Pogba zou een deel van zijn salaris moeten laten vallen ...

Meest recent

Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

27
27
Gullit waarschuwt grootmacht: "Dat zou een ramp zijn"

Ruud Gullit is een van de beste Nederlandse voetballers ooit. De voormalige middenvelder is nu nog ...

10
10
Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

149
149
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

58
58
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

30
30
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

220
220
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

30
30
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

283
283
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

32
32
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

124
124
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

40
40
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

316
316
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

181
181
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

270
270
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

78
78
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

568
568
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

50
50
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

318
318
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

475
475

Meer sportnieuws