Ramp in Turkije: Gholizadeh ontsnapt aan dood, Atsu uit puin gehaald

door
Ramp in Turkije: Gholizadeh ontsnapt aan dood, Atsu uit puin gehaald

Turkije werd vannacht opgeschrikt door een aardbeving. De schade is inmiddels gigantisch, en sommige bronnen spreken inmiddels van duizenden doden. Ondertussen zoeken Turkse hulporganisaties met man en macht naar overlevenden. Duizenden mensen zijn namelijk nog vermist.


Ook de voetbalwereld ontsnapt niet aan de ramp in Turkije. Zo mocht Ali Gholizadeh van bijzonder veel geluk spreken. De Iraniër verruilde Charleroi voor een avontuur bij het Turkse Kasimpasa. Daar nam hij het tijdens het afgelopen weekend op tegen Hatayspor en verloor met 1-0 van de Turkse laagvlieger. Laat nu net Hatay één van de Turkse steden zijn die het zwaarst getroffen werd door de aardbeving.

Gholizadeh is nog steeds onder de indruk van de recente gebeurtenis. “We waren in ons hotel toen alle gebouwen ineens begonnen in te storten. We hadden heel veel geluk dat we in een nieuw hotel vertoefden. Ik liep enkel wat schade op aan de rib. De paniek was enorm en we zagen de hele tijd gebouwen instorten. Gelukkig konden we snel het vliegtuig op, en ontsnapten we aan een echte ramp”, aldus de Iraniër.

Christian Atsu nog steeds vermist

Ondertussen raakte ook bekend dat enkele leden van Hatayspor wel degelijk minder geluk kenden. Zo zou de sportief directeur samen met Christian Atsu nog steeds vermist zijn. Laatstgenoemde is een Ghanees jeugdproduct van FC Porto, die in Europa vooral bekend werd vanwege zijn passages bij Chelsea, Vitesse, Everton, Bournemouth en Newcastle United. Zolang er van de 31-jarige Ghanees geen spoor is, blijft er ongetwijfeld met man en macht gezocht worden naar hem en tal van anderen.

UPDATE 21u30
Ondertussen kwam er uitstekend nieuws rond de situatie van Christian Atsu. De Ghanese international zou levend uit het puin gehaald zijn, meldt A Bola. Het is echter nog niet duidelijk wat de schade bij Atsu is na het drama. De sportief directeur van Hatayspor werd in tegenstelling tot Atsu wel nog niet teruggevonden. 

Meest recent

'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

21
21
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

23
23
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

225
225
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

74
74
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

215
215
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

213
213
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

187
187
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

498
498
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

325
325
Goudhaantje Talbi doodeerlijk: “Een beetje teleurgesteld”

Club Brugge heeft met Chemsdine Talbi weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De buitenspeler deed ...

359
359
Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

382
382
Bernd Storck grijpt meteen zwaar in bij KV Kortrijk

Bernd Storck moet KV Kortrijk weer van de degradatie zien te redden. Dat flikte de Duitser twee jaar ...

338
338
Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

Club Brugge schakelde Atalanta verrassend uit in de Champions League en in de volgende ronde wacht ...

560
560
Pasveer komt met érg bizarre reactie na neusbreuk Rodriguez

Union SG verloor in het Koning Boudewijnstadion met 0-2 van Ajax, maar ook in de Johan Cruijf Arena ...

209
209
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle ...

134
134
Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

De uitschakeling in de Champions League blijft nazinderen bij Manchester City. De Engelse kampioen ...

146
146
Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

De wintermercato bracht enkele opmerkelijke deals. Zo koos AA Gent ervoor om na de blessure van Max ...

227
227
EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Na de Champions League werd er vrijdag om 13u in het hoofdkwartier van de UEFA ook geloot voor de ...

60
60
Schoofs geeft zijn mening over harde uitspraken Hasi

Na het Europese geweld gaat de focus vrijdag weer op de Jupiler Pro League. Daar wordt de 27ste ...

189
189
Club gewaarschuwd: "Onderschatting zal er nu niet zijn"

Club Brugge krijgt in de achtste finales van de Champions League opnieuw Aston Villa voorgeschoteld ...

278
278

Meer sportnieuws