'City gaat voor transfervuurwerk met PL-smaakmaker'

door
'City gaat voor transfervuurwerk met PL-smaakmaker'

Manchester City kreeg afgelopen week slecht nieuws te verwerken. Zo moet de Engelse kampioen mogelijk zware sancties vrezen voor het overtreden van de Financial FairPlay-regels in de Premier League. Desondanks zou de club van coach Pep Guardiola opnieuw grote plannen aan het smeden zijn voor op de transfermarkt.


Guardiola beschikt bij Man City al jaren over één van de beste selecties in het Europese voetbal. En die kern werd afgelopen zomer nog eens gevoelig versterkt. Met Erling Haaland werd een ongeziene doelpuntenmachine aangetrokken. Zo zit de Noor na 25 matchen (club + land) al aan 30 goals dit seizoen. Als doublure van Haaland werd het Argentijnse talent Julian Alvarez dan weer naar het Etihad Stadium gehaald. En die kroonde zich zowaar tot één van de revelaties van het voorbije WK.

Met Haaland (22) en Alvarez (22) lijkt de aanvalslinie dus voldoende gewapend voor de komende jaren. Maar ook het middenveld kan wat verjonging gebruiken. Een opvolger voor Ilkay Gündogan is bijvoorbeeld welgekomen. De aanvoerder is inmiddels alweer 32 jaar en loopt na het seizoen bovendien uit contract. Een verlenging van de overeenkomst lijkt niet op voorhand uitgesloten, maar er zouden ook al andere opties onderzocht worden.

80 MILJOEN + PHILLIPS
Zo meldt The Daily Express dat Declan Rice hoog op het verlanglijstje staat. De aanvoerder van West Ham United lijkt komende zomer alvast een nieuwe stap te gaan zetten in zijn carrière. Maar de concurrentie voor de Engelse international is behoorlijk groot. City zou dan ook bereid zijn om ver te gaan voor zijn komst. De grootmacht is volgens bovengenoemde bron bereid om 80 miljoen euro cash neer te tellen én Kalvin Phillips de omgekeerde beweging te laten maken.

POLL: City heeft nu al de sterkste selectie van Engeland in de breedte ...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

89
89
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

75
75
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

358
358
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

63
63
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

57
57
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

156
156
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

397
397
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

237
237
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

249
249
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

424
424
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

93
93
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

385
385
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

460
460
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

321
321
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

185
185
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

595
595
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1202
1202
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

338
338
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

158
158

Meer sportnieuws