TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, Club wil peperduur target'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, Club wil peperduur target'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang lijkt komende zomer te vertrekken bij Club Brugge. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo weet Liverpool Echo via Calciomercato dat de aanvaller ook gevolgd wordt door Everton FC. Maar er staat wel een grote voorwaarde tegenover een eventuele transfer naar Goodison Park. De Toffee's moeten zich eerst immers verzekeren van het behoud in de Premier League.



Ondertussen zoekt Club Brugge zelf naar versterking. Zo geraakte al bekend dat ze een oogje hebben laten vallen op Konstantinos Koulierakis. Deze 19-jarige verdediger is dit seizoen helemaal doorgebroken bij PAOK Saloniki. Het Griekse medium SDNA weet dat Club zijn dossier van dichtbij blijft volgen. Een zomers bod is dan ook een realistisch scenario, al zal het niet evident worden een akkoord te vinden met PAOK. De Griekse club zou namelijk mikken op een som van zo'n 15 miljoen euro voor haar goudhaantje.



Standard haalde Ilyes Ziani afgelopen zomer op huurbasis weg bij Union SG. De Rouches pikten hem op voor SL16 om in de Challenger Pro League te spelen. Standard bedong ook een aankoopoptie op de speler, maar Union heeft een tegenoptie die het enkele dagen na Standard zélf weer kan lichten. Voorlopig is het dus koffiedik kijken bij welke club de jongeling uiteindelijk zal belanden.

BUITENLAND
FC Barcelona zou voor volgend seizoen graag zijn middenveld versterkt zien worden. Zo is onder meer Ilkay Gündogan (Manchester City) in beeld. Daarnaast mikt de club ook op een extra winger. En daarvoor is het vizier gericht op een Belg: Yannick Carrasco. Tijdens de onderhandelingen met Atlético Madrid omtrent Memphis Depay, werd alvast een clausule over Carrasco opgenomen in de deal. Hierdoor kan Barcelona de flankspeler in de zomer definitief overnemen voor een gelimiteerde som van 15 miljoen euro. En volgens SPORT wordt momenteel ook al onderhandeld over de persoonlijke voorwaarden.



Voor volgend seizoen zou Manchester United denken aan niemand minder dan Marco Reus. Dat schrijft The Sun. De 33-jarige Duitser is al jaar en dag een van de sterkhouders van Borussia Dortmund, waar hij ondertussen al sinds 2012 zijn brood verdient. En er worden nog meer spelers van Dortmund gevolgd op Old Trafford. Zo zou ook doelman Gregor Kobel in beeld zijn.

POLL: Denkt u dat Carrasco een basisspeler zou zijn bij Barça?

Meest recent

'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

10
10
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

66
66
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

213
213
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

156
156
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

62
62
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

277
277
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

45
45
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

144
144
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

286
286
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

72
72
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

54
54
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

133
133
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

218
218
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

154
154
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

605
605
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

407
407
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

1058
1058
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

267
267
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

333
333
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

187
187

Meer sportnieuws