'Chelsea legt 100 miljoen op tafel voor volgende ster'

door
'Chelsea legt 100 miljoen op tafel voor volgende ster'

Chelsea blijft aanmodderen in de Premier League. The Blues verloren zaterdag op eigen veld van Southampton en slagen er maar niet in om de motor aan de praat te krijgen. En dat ondanks de vele dure investeringen van de club.


Tegen The Saints stond grote aanwinst Enzo Fernandez bijvoorbeeld aan de aftrap. De Argentijn werd voor een astronomische 121 miljoen euro overgenomen van Benfica. Een recordsom voor Chelsea én de Premier League, wat al iets wil zeggen. Toch heeft de komst van de wereldkampioen nog niet het beoogde effect gehad in Londen. Ook voorin sputtert de motor. Chelsea scoorde nog maar 23 keer in de Premier League en doet het daarmee veruit het slechtst van alle topploegen.

Daarom lijkt Chelsea opnieuw de markt op te willen gaan trekken. De club wordt door Fichajes opnieuw in verband gebracht met een transfer van Rafael Leao (23). De Portugese aanvaller vindt geen akkoord over een contractverlenging met AC Milan, zijn huidige club. De onderhandelingen met de Rossoneri zouden naar verluidt zelfs stopgezet zijn. Chelsea zou zijn kans schoon zien en in de zomer bereid zijn om 100 miljoen euro op tafel te leggen voor Leao. Dat is het minimumbedrag dat Milan wil vangen voor zijn ster.

SMAAKMAKER
Leao is al een tijdje een van de smaakmakers van Milan. De Portugees had een belangrijk aandeel in de titel van vorig seizoen en is ook dit seizoen zeker niet slecht bezig. Hij scoorde al 9 goals en gaf al 9 assists in 31 wedstrijden. Bij het zwalpende Chelsea moet Leao de nieuwe aanvalsleider worden en als het ook kan de doelpuntenproductie opvoeren. Afwachten of de transfer erdoor zal komen.

POLL: Moet Leao naar Chelsea gaan?

Meest recent

Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

98
98
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

239
239
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

102
102
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

96
96
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

95
95
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

63
63
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

261
261
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

76
76
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

78
78
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

728
728
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

441
441
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

561
561
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

174
174
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

189
189
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

141
141
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

145
145
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

131
131
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

747
747
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

400
400

Meer sportnieuws