Club onder hoogspanning: kokende Sylla moet gekalmeerd worden

door
Club onder hoogspanning: kokende Sylla moet gekalmeerd worden

Amper een weekje na de broodnodige thuisoverwinning tegen AA Gent, is de crisis weer helemaal terug bij Club Brugge. Vrijdagavond ging Blauw-Zwart namelijk met de billen bloot op het veld van staartploeg KV Oostende. Achteraf liepen de emoties dan ook hoog op in het Brugse kamp.


Met 3-0 onderuit gaan op het veld van een ploeg die al sinds november niet meer gewonnen had, het zou een club met de middelen en kwaliteiten als Club Brugge niet mogen overkomen. Maar de globale cijfers zijn nog onrustwekkender. Zo wist Blauw-Zwart in zijn laatste 13 duels slechts 2 keer te winnen. En met slechts 12 punten op 30, is de uitredende kampioen gebuisd sinds de jaarwissel. Indien concurrenten als AA Gent, Standard of Westerlo dit weekend winnen, komt ook de vierde plaats weer in groot gevaar.

Logischerwijs geraakt het geduld van de achterban op. Na de blamage tegen KVO werden de spelers dan ook ter verantwoording geroepen door de meegereisde supporters. Onder meer Simon Mignolet stond hen te woord. "De ontgoocheling van onze supporters valt volledig te begrijpen. Het zijn ook moeilijke omstandigheden voor hen nu. Ik wilde hen vooral ook voor andere zaken, zoals stadionverboden of wedstrijden zonder supporters, behoeden en dat is geluk", reageerde de Gouden Schoen achteraf op de clubwebstek.

KOKENDE SYLLA
Niet iedereen ging de confrontatie met de supporters aan. Coach Scott Parker, wiens positie opnieuw onder zware druk staat, trok vrij snel naar binnen om zijn perspraatje voor te bereiden. Ook Abakar Sylla liet de confrontatie, wijselijk, aan zich voorbij gaan. Camera's van Het Laatste Nieuws registreerden hoe de Ivoriaanse verdediger naar de kleedkamer stormde en in bedwang gehouden moest worden door de geschorste Jack Hendry. De emoties liepen dus weer hoog op, hoe lang kan het bestuur deze situatie nog aanzien?

POLL: Het Brugse bestuur moet ingrijpen ...

Meest recent

"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

11
11
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

14
14
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

153
153
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

19
19
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

176
176
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

29
29
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

99
99
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

35
35
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

266
266
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

128
128
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

239
239
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

520
520
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

44
44
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

300
300
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

438
438
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

79
79
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

271
271
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

284
284

Meer sportnieuws