'Mislukte transfer krijgt nog duur staartje voor Club Brugge'

door
'Mislukte transfer krijgt nog duur staartje voor Club Brugge'

Club Brugge probeert alsmaar meer in te zetten op de ontwikkeling van jonge spelers, maar daarvoor beperkt het zich niet alleen tot België. De voorbije jaren gingen ze ook alsmaar meer vissen naar piepjonge talenten in Scandinavië, met wisselend succes. De komst van Antonio Nusa bleek bijvoorbeeld een schot in de roos, maar de transfer van een landgenoot dreigt nog een duur staartje te krijgen.


Het Noorse Dagbladet weet immers dat Club zich donderdag in Zwitserland moest melden voor het internationaal sporttribunaal TAS, waar Valerenga een zaak tegen hen aangespannen heeft. Inzet is de transfer van Michael Clinton Opeyemi, die in de zomer van 2021 door Club weggekaapt werd bij Valerenga. Club nam het talent gratis over, maar Valerenga meent recht te hebben op een opleidingsvergoeding.

Club weigert die echter te betalen omdat Valerenga Opeyemi nooit een profcontract aangeboden heeft. De Noren voeren echter aan dat dat geen noodzakelijke voorwaarde is om recht te hebben op een opleidingsvergoeding. Ze denken te kunnen bewijzen dat Opeyemi wel degelijk in hun toekomstplannen voorkwam aan de hand van verschillende gesprekken met de speler zelf en het feit dat ze hem altijd als een talent bestempeld hebben. Op die manier hopen ze nog 700.000 euro te vangen.

FLOP
Voor Club zou de transfer van Opeyemi nog een duur staartje kunnen krijgen, terwijl de inmiddels 17-jarige verdediger eigenlijk helemaal geflopt is. Hij raakte nooit verder dan een plaats bij de U18 en eind januari werd zijn contract na anderhalf jaar alweer ontbonden. Opeyemi is daardoor momenteel volgens Transfermarkt een vrije speler en dus nog op zoek naar een nieuwe club.

POLL: Denk je dat Club nog zal moeten dokken?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

90
90
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

95
95
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

39
39
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

46
46
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

137
137
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

88
88
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

121
121
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

335
335
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

107
107
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

135
135
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

592
592
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

148
148
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

343
343
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

887
887
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

700
700
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

515
515
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

711
711
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

232
232
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

594
594
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

486
486

Meer sportnieuws