'Club Brugge in actie voor tweede zomeraanwinst'

door
'Club Brugge in actie voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge is momenteel verwikkeld in een pittige strijd om de vierde plaats en het daarbij horende ticket voor de Champions' Play-Offs. Achter de schermen werkt het bestuur echter ook al naar volgend seizoen toe. Het trainerdossier moet worden afgewerkt en stilaan wordt ook alles in gereedheid gebracht voor de zomermercato.


Tijdens de winterse transferperiode hield Blauw-Zwart het nog opvallend rustig, zeker aan inkomende zijde. Maar daar komt komende zomer ongetwijfeld verandering in. Afhankelijk van wie de nieuwe coach wordt, zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Club allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt.

Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. En daar wordt ook werk van gemaakt. In januari zouden de Bruggelingen zich al verzekerd hebben van de komst van Victor Barbera. Deze 18-jarige aanvaller komt normaal gezien transfervrij over uit de jeugdopleiding van FC Barcelona. Zijn nakende komst wordt nu nogmaals bevestigd door Mundo Deportivo. En volgens het Catalaanse sportblad waagde Club ook zijn kans bij nog een andere Barça-talent.

LEEDS TE SNEL
Zo zou Blauw-Zwart contact hebben opgenomen met de entourage van Ilias Akhomach. De 18-jarige flankspeler zit in dezelfde contactsituatie als Barbera en wil in de zomer de stap naar de grote jongens zetten. Maar Club Brugge lijkt te laat te komen. Zo zou Leeds United nagenoeg rond zijn met de Spaanse jeugd-international. Enkel als Leeds degradeert uit de Premier League, zou de deal nog kunnen afketsen. En zelfs in dat geval lijkt Club weinig kans te maken gezien de concurrentie van onder meer AC Milan en FC Sevilla.

POLL: Club moet ook meer ervaren aanvallers aantrekken ...

Meest recent

'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

24
24
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

77
77
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

249
249
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

327
327
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

158
158
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

111
111
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

113
113
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

76
76
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

310
310
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

86
86
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

85
85
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

803
803
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

472
472
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

610
610
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

183
183
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

199
199
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

150
150
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

154
154
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

136
136
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

780
780

Meer sportnieuws