Westerlo ziet parel schitteren: "Viel meteen op"

door
Westerlo ziet parel schitteren:

Bij STVV hadden ze de afgelopen jaren heel wat goede trainers onder contract staan. Zo leverden Jonas De Roeck, Marc Brys en ook Bernd Hollerbach er goed werk. De Roeck doet het nu goed bij KVC Westerlo, waar hij onder meer Kyan Vaesen laat schitteren.


De Roeck maakt indruk in het Kuipje, ook op journalist Stef Wijnants. "De Roeck deed het heel erg goed bij STVV, maar de Japanners stuurden hem door. Hij heeft de goede keuze gemaakt door een stapje terug te zetten bij Anderlecht, waar hij toch assistent was onder Kompany. De Roeck doet het momenteel bijzonder goed bij KVC Westerlo", vertelde hij in TVL Sportcafé.

LOF VAN BOLAT

De Roeck zag in januari Lyle Foster voor 11 miljoen euro vertrekken naar Burnley. Vaesen vervangt hem probleemloos. De jonge Belg maakt indruk. “Hij is een beetje onder de radar progressie aan het maken geweest. Je bent niet altijd klaar op je 17de of 18de, want dat vind ik toch nog uitzonderingen. Ik vind het ook mooi dat hij kansen krijgt om door te groeien en niet meteen werd afgeschreven."

Sinan Bolat is ook lovend over zijn ploegmaat. "Het is een speler die heel erg snel opviel toen ik bij Westerlo aankwam. Hij heeft heel veel kwaliteiten en werkt bovendien ook nog eens voor het team", aldus de ervaren doelman. Vaesen is sinds het vertrek van Foster sterk bezig met 5 goals en 1 assist in 8 wedstrijden.

POLL: Is Vaesen een spits met potentieel voor de Belgische top?

Meest recent

Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

10
10
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

85
85
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

49
49
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

142
142
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

91
91
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

135
135
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

170
170
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

346
346
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

91
91
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

54
54
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

176
176
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

88
88
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

301
301
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

347
347
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

647
647
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

356
356
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

421
421
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

227
227
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

751
751
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

948
948

Meer sportnieuws