'Barça droomt van twee topaanvallers'

door
'Barça droomt van twee topaanvallers'

FC Barcelona zette vorige week een reuzestap richting de Spaanse titel door Real Madrid te verslaan met 2-1. De Catalanen tellen nu twaalf punten meer dan hun Madrileense rivaal, maar voor volgend seizoen willen ze er toch wat bij in Camp Nou.


Zo willen Xavi en co er een aanvaller bij halen die Robert Lewandowski zou kunnen aflossen of bijstaan voorin. Volgens SPORT denkt Barça aan twee namen. Eerst en vooral wordt de naam genoemd van Roberto Firmino. Die verlaat Liverpool deze zomer transfervrij. Laat dat nu net iets zijn voor Barça, dat nog altijd moet opletten wat het doet met zijn geld. Met Firmino zou Xavi er 'gratis' een kwaliteitsvolle aanvaller bij krijgen. Ook Real en Atlético Madrid zouden interesse tonen voor de Braziliaan.

Een tweede aanvaller die genoemd wordt, is Gonçalo Ramos. De aanvaller van Benfica is aan een sterk seizoen bezig. Hij scoorde  al 24 goals en gaf al 10 assists over alle competities heen. Een nadeel voor Barça is wel het prijskaartje van Ramos. Dat schommelt volgens Transfermarkt rond de 40 miljoen euro. Voor Barça is dat momenteel mogelijk een té grote hap uit het budget.

GOEDE LEWANDOWSKI
Wie Barça ook haalt volgend seizoen, het zal nog altijd kunnen rekenen op Robert Lewandowski. En die is dit seizoen uitstekend op dreef. De Pool scoorde al 25 doelpunten en gaf ook 6 assists. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en zal vermoedelijk dus wel nog even aan boord blijven in Catalonië.

POLL: Wie moet Barça halen?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

55
55
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

51
51
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

216
216
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

50
50
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

46
46
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

128
128
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

324
324
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

218
218
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

229
229
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

398
398
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

88
88
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

277
277
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

374
374
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

413
413
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

305
305
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

178
178
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

550
550
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1174
1174
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

332
332
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

152
152

Meer sportnieuws