Transferoffensief Beerschot geopend: topschutter tekent

door
Transferoffensief Beerschot geopend: topschutter tekent

In de Challenger Pro League nadert de titelstrijd stilaan zijn ontknoping. Beerschot VA is echter al uitgeteld voor de prijzen en dus zijn de Antwerpenaren ondertussen al bezig met de voorbereidingen op volgend seizoen. Zo werd zaterdag de definitieve komst van topschutter Thibo Baeten geofficialiseerd.


Beerschot kan zondag opnieuw scherprechter spelen in de titelstrijd, de Mannekes nemen het dan op tegen leider RWDM. Daags voor dat duel kon de club haar supporters echter al plezieren met goed nieuws. Ze hebben de Antwerpenaren Baeten permanent overgenomen van het Nederlandse NEC. Hij tekende een contract tot medio 2026, met optie op nog een extra seizoen.

Baeten, een jeugdproduct van Club Brugge, speelde sinds afgelopen zomer al op huurbasis voor Beerschot. En zijn passage op 't Kiel was tot dusver een groot succes. In 27 wedstrijden dit seizoen was de 20-jarige aanvaller al goed voor 13 goals en 3 assists. Daarmee is hij momenteel ook de clubtopschutter. Bijgevolg werd besloten om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

VEEL POTENTIEEL
Binnen de club is men dan ook erg tevreden over wat Baeten tot dusver liet zien. "Hij heeft de afgelopen maanden al heel wat stappen gezet. Tegelijk zijn we overtuigd dat Thibo nog heel wat potentieel heeft. Hem bij Beerschot houden was voor ons dus ook een prioriteit naar volgend seizoen toe", aldus Technisch Manager Gyorgy Csepregi op de clubwebstek.

POLL: Beerschot gaat volgend seizoen weer volop meedoen voor de titel ...

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

38
38
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

57
57
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

41
41
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

348
348
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

75
75
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

64
64
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

188
188
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

189
189
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

104
104
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

317
317
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

118
118
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

161
161
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

271
271
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

198
198
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

325
325
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

90
90
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

330
330
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

184
184
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

218
218
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

152
152

Meer sportnieuws