'Bayern Munchen heeft nieuwe topspits helemaal beet'

door
'Bayern Munchen heeft nieuwe topspits helemaal beet'

Bayern München kreeg deze week een ferme klap in de kwartfinales van de Champions League. Der Rekordmeister verloor met 3-0 op het veld van Manchester City en zal alles uit de kast moeten halen om de halve finales te bereiken. Ondertussen gloort er wel hoop aan de transferhorizon voor de Duitse topclub.


Bayern is al een tijdje op zoek naar een nieuwe topaanvaller na het vertrek van Robert Lewandowski naar FC Barcelona. Verschillende namen werden al genoemd. Harry Kane, Victor Osimhen, Gonçalo Ramos ... Allen werden ze al aan Bayern gelinkt, maar er lijkt nog niets concreet te zijn in de Allinz Arena. Mogelijk vindt Bayern nu aanvallende versterking in de eigen Bundesliga.

Volgens Fichajes zou Randal Kolo Muani zijn toekomst bij Bayern zien. De Franse spits van Eintracht Frankfurt lijkt klaar voor een stap hogerop en wil in Beieren gaan voetballen. Dat is een tegenvaller voor Manchester United, dat ook achter de spits aan zou zitten. Frankfurt wil naar verluidt 100 miljoen voor zijn aanvaller. Bayern zou dat bedrag naar beneden willen halen, terwijl United wel bereid was om zoveel geld neer te tellen.

UITSTEKEND SEIZOEN
De 24-jarige Kolo Muani is bezig aan een uitstekend seizoen bij Frankfurt. Hij scoorde al 19 keer en gaf ook al 14 assists, en dat in 38 wedstrijden over alle competities heen. De international liet zich ook al opmerken op het WK in Qatar, waar hij in de finale een grote kans liet liggen om Les Bleus hun tweede opeenvolgende wereldtitel te schenken. Die ontgoocheling kan hij komende zomer misschien doorspoelen met een transfer naar Bayern.

POLL: Is Kolo Muani een topspits?

Meest recent

Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

7
7
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

17
17
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

16
16
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

164
164
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

20
20
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

186
186
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

30
30
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

103
103
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

35
35
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

273
273
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

140
140
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

241
241
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

67
67
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

522
522
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

45
45
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

302
302
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

443
443
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

79
79
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

273
273

Meer sportnieuws