'Real Madrid moet Haaland-droom al opbergen'

door
'Real Madrid moet Haaland-droom al opbergen'

Het nieuw contract dat Erling Haaland normaal gezien wordt aangeboden bij Manchester City betekent slecht nieuws voor Real Madrid. Vooral het verdwijnen van één specifieke clausule in dat verlengde contract doet de ambities temperen bij de Koninklijke: de potentiële afkoopsom van 170 miljoen euro.


Haaland is bezig aan een historisch eerste seizoen bij Manchester City, met tot dusver 47 doelpunten over alle competities heen. De regerend kampioen van Engeland hoefde vorige zomer ‘slechts’ een slordige 70 miljoen euro te betalen voor de komst van de Noorse goalgetter: het gevolg van een sterk onderhandelde afkoopsom bij de overstap van RB Salzburg naar Borussia Dortmund. Ook in het contract bij de club van Kevin De Bruyne werd een speciale clausule opgenomen, namelijk dat Haaland in de zomer van 2024 voor een bedrag van omgerekend 170 miljoen euro mag vertrekken.

Maar die clausule is intussen verleden tijd. Dat weet The Athletic. Die afkoopsom zou gekoppeld zijn geweest aan de toekomst van Pep Guardiola. Nadat die eind vorig jaar zijn handtekening zette onder een nieuw contract, verdween de clausule in het contract van Haaland. Daarmee lijken de speculaties omtrent een transfer van Haaland naar Real Madrid voorlopig van de baan. The Athletic geeft nog mee dat Manchester City Haaland een nieuw contractvoorstel wil doen. De Noor tekende vorig jaar nog tot de zomer van 2027.

CLASH MET REAL IN DE CHAMPIONS LEAGUE
Op het moment van schrijven probeert Haaland zich met Manchester City te plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Dat mag na de 3-0 overwinning tegen Bayern München niet meer misgaan. Daar ontmoeten ze zonder ongelukken... jawel, Real Madrid.

POLL: Moet Real Madrid diep in de buidel tasten voor Erling Haaland?

Meest recent

'Alles voor bekerwinst: Hasi legt finaleploeg nu al vast'

RSC Anderlecht kruist donderdagmiddag de degens met Antwerp FC, maar de focus ligt ongetwijfeld ook ...

44
44
'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

100
100
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

123
123
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

327
327
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

207
207
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

178
178
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

1485
1485
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

215
215
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

229
229
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

147
147
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

519
519
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

266
266
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

167
167
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

307
307
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

281
281
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

599
599
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

409
409
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

533
533
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

422
422
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

1139
1139

Meer sportnieuws