Invaller Lukaku helpt Inter Milan naar CL-finale

door
Invaller Lukaku helpt Inter Milan naar CL-finale

Inter Milan is de eerste Champions League-finalist. Een 1-0 zege tegen AC Milan zette de kroon op het werk van een overtuigende heenwedstrijd, die ook al met 2-0 gewonnen werd. Rode Duivel Romelu Lukaku speelde een belangrijke rol in de zege en mag zich opmaken voor een Europese finale.


Opvallend genoeg geen Belgen in de basis bij de Milanese topclubs, maar dat liet Romelu Lukaku niet aan zijn hart komen. Big Rom mocht in de tweede helft invallen en vond al snel zijn maatje Lautaro Martinez die de 1-0 op het bord zette. Lukaku bleef gevaarlijk, maar de score werd niet meer uitgediept. Inter maakt zicht op voor een zesde CL-finale.
De twijfel bekroop Inter nochtans even, na een levendige eerste helft in de Milanese derby. De eerste helft leverde geen doelpunten op, maar tot kansen kwamen beide ploegen wel. Vooral de Milanese doelmannen schitterden met enkele saves. Voor hun prestaties haalden supporters de loftrompet boven: "Als er één iemand is die de manifestaties in Frankrijk kan tegenhouden, dan is het Maignan wel" klonk het. Man van de Match Lautaro Martinez (25) benadrukte bij Sky Italia vooral de groepsgeest van Inter: "We hebben het in beide wedstrijden goed gedaan. De sleutel was onze groep. Ik had een vergelijkbare ervaring tijdens het WK: als je een hecht team vormt, kun je deze topwedstrijden op de best mogelijke manier spelen. Elke keer als ik het veld opstap probeer ik mijn best te doen om mijn teamgenoten te helpen. We wisten dat we de kans hadden om de Champions League-finale te bereiken en we hebben ons werk gedaan."



POLL: Wint Inter ook de finale?

Meest recent

Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

0
0
'Droomtransfer De Cuyper: deze club in polepositie'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

61
61
'Anderlecht slaat slag: gegeerde revelatie blijft aan boord'

Er staat bij Anderlecht wellicht een zeer drukke transferzomer voor de deur. Een grondige evaluatie ...

82
82
Nieuwe bom in Spanje: La Liga dient klacht in tegen Barça

De voorbije jaren was het maar zelden stil rond FC Barcelona. De club belandde in een mogelijk ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe trainerswissel Antwerp, Anderlecht tart Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Matz Sels op weg naar toptransfer?

Matz Sels keept dit seizoen de pannen van het dak bij Nottingham Forest. De doelman pakte dinsdag ...

178
178
‘KRC Genk pakt uit en overtuigt atypische knaltransfer’

KRC Genk legde in de zomer van 2019 6,5 miljoen euro op tafel voor een 27-jarige Patrik Hrosovsky. ...

206
206
Kompany plots in vraag gesteld: "Historische black-out"

Vincent Kompany is met Bayern München de leider van de Bundesliga. Het verschil met Bayer ...

115
115
Gouden raad Rudi Garcia: “Trossard dumpen, hij móét erin!”

De eerste interlandperiode van Rudi Garcia bij de Rode Duivels was succesvol. België ...

247
247
Ambitieus Lierse SK verbaast met nieuwe investeerder

Lierse SK is op de officiële kanalen met transfernieuws gekomen. Achter de schermen wordt er ...

51
51
Transferbom: ‘Dure Nederlander als vervanger De Bruyne’

Het contract van Kevin De Bruyne bij Manchester City loopt aan het einde van het seizoen af. De ...

143
143
'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

71
71
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

180
180
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

143
143
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

99
99
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

71
71
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

247
247
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

497
497
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

632
632
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

81
81

Meer sportnieuws