Fredberg laat geld rollen: Anderlecht vindt nieuwe patron

door
Fredberg laat geld rollen: Anderlecht vindt nieuwe patron

Anderlecht wil in de komende weken en maanden twee versterkingen halen: een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren en een dynamische middenvelder met body en infiltratievermogen. Voor die tweede invulling heeft Jesper Fredberg alvast een ideaal doelwit gevonden. Rassoul Ndiaye is een atletische box-to-box middenvelder die techniek en power combineert. Bovendien gedijt hij het beste in een 4-3-3 veldbezetting, wat volgend seizoen precies het uitgangspunt is bij Anderlecht.

Dynamische middenvelder met infiltratievermogen

Jesper Fredberg heeft al geruime tijd zijn transferplan klaarliggen voor het komende seizoen. Op 8 mei presenteerde al hij zijn draaiboek aan de raad van bestuur, en tot grote vreugde werd het ambitieuze plan van Fredberg unaniem goedgekeurd door de bestuursleden van Anderlecht. Fredberg heeft een nieuw kader gecreëerd bij Sporting, dat een 4-3-3 veldbezetting als uitgangspunt neemt, met een dominante, agressieve en entertainende speelstijl. Maar om dit nieuwe raamwerk succesvol te implementeren, zal de Deense trainer echter de juiste spelers moeten aantrekken op de transfermarkt. Jesper Fredberg weet op welke posities er versterking moet worden gehaald. “We weten welke profielen we willen”, zei hij eerder al op de clubwebsite van Anderlecht. “Nu is het aan mij om de juiste spelers te vinden, binnen de limieten van ons budget.” Jesper Fredberg heeft een duidelijk beeld van de sterktes en zwaktes in de selectie, en plant om daarop te anticiperen in de komende weken en maanden. Op het middenveld wil hij alvast twee versterkingen halen: een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren en een dynamische middenvelder met body en infiltratievermogen.

Nieuwe patron bij Anderlecht

Een speler die volledig aan dit profiel voldoet en niet toevallig wordt gelinkt aan een mogelijke transfer naar Anderlecht, is Rassoul Ndiaye. De 21-jarige Senegalees speelt momenteel een belangrijke rol bij FC Sochaux en hij wordt geprezen om zijn techniek, volume en atletische kwaliteiten. Ndiaye wordt beschreven als de ‘patron’ op het middenveld, die niet alleen hard werkt, maar ook gemakkelijk doelpunten kan maken. Vanwege zijn razend interessante profiel, uitstekende prestaties en enorme potentieel, is hij een van de meest begeerde en gevolgde spelers in de Ligue 2. Het beste als nummer acht in 4-3-3 Rassoul Ndiaye is van nature een aanvallend ingestelde speler. In zijn vroege jeugdjaren speelde hij als spits, maar vanwege zijn gebrek aan snelheid werd hij omgezet naar een rol op het middenveld. Als nummer acht kan hij zijn kwaliteiten veel beter benutten, aangezien hij uitblinkt in techniek, uithoudingsvermogen, speloverzicht, aanvallende impulsen en atletische vaardigheden. Ndiaye heeft hard gewerkt aan zijn mindere punten zoals het defensieve spel, agressiviteit op het veld en positionering. Als nummer acht in een 4-3-3 opstelling komt Ndiaye volledig tot zijn recht, wat ook precies de speelstijl is die Anderlecht volgend seizoen wil hanteren volgens het nieuwe kader van Jesper Fredberg.

Grote voorbeelden: Iniesta en Yaya Touré

Rassoul Ndiaye kijkt niet op naar de eerste de beste spelers. De 21-jarige voetballer beschouwt Luka Modric van Real Madrid als de beste speler ter wereld, maar zijn grootste inspiratiebron is Andrés Iniesta. Iniesta is de speler die Ndiaye van zijn huidige positie heeft laten houden, en daarom beschouwt hij de Spanjaard als zijn rolmodel. Ndiaye heeft zelfs alle wedstrijden van het icoon van La Roja en FC Barcelona bekeken om van hem te leren. Daarnaast is Yaya Touré, voormalig speler van FC Barcelona en Manchester City, een ander belangrijk voorbeeld voor Ndiaye. De combinatie van techniek, kracht en atletische kwaliteiten zorgt ervoor dat Touré en Ndiaye bepaalde overeenkomsten hebben.

Fredberg moet geld laten rollen

Naast Anderlecht tonen ook verschillende clubs uit de Ligue 1 interesse in Rassoul Ndiaye, waaronder Lille OSC, AJ Auxerre, Bordeaux en Toulouse. Ook Udinese en Watford zijn gecharmeerd geraakt van zijn talent. Maar met een marktwaarde van 3 miljoen euro is Ndiaye zeker en vast geen goedkope optie voor Anderlecht. Bovendien zal dit bedrag waarschijnlijk de minimumprijs zijn die FC Sochaux voor hem vraagt, vooral omdat hij onlangs zijn contract nog met drie jaar heeft verlengd tot medio 2026. De geplande kapitaalverhoging bij Anderlecht, die ook het transferbudget zal verhogen, zal dus van groot belang zijn voor Jesper Fredberg om Ndiaye naar Brussel te kunnen halen. erg.

POLL: Anderlecht heeft nood aan een type-Ndiaye

Meest recent

Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

0
0
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

11
11
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

8
8
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

5
5
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

19
19
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

29
29
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

181
181
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

126
126
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

46
46
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

36
36
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

172
172
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

64
64
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

176
176
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

114
114
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

195
195
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

374
374
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

218
218
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

86
86
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1532
1532
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

471
471

Meer sportnieuws