'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

door
'Real Madrid haalt uit en legt Spaans international vast'

Bij Real Madrid bereidt men zich stilaan voor op een ware make-over. De Madrileense topclub moest dit seizoen Barcelona voor zich dulden in de eigen competitie, en strandde in de halve finale van de Champions League. Redenen genoeg voor Florentino Pérez om tijdens de volgende transfermercato stevig uit te halen.


Een eerste grote vis lijkt Real Madrid beet te hebben met de komst van Jude Bellingham. Naar verluidt is de deal zo goed als rond, en zal de Engelsman tijdens één van de komende weken zijn handtekening onder een meerjarig contract zetten bij de Koninklijke. Bellingham is echter niet de enige speler die de Madrileense topclub binnenkort zal vervoegen.

Volgens Relevo zal Real Madrid eerstdaags de komst van Joselu afronden. De 33-jarige Spanjaard is al enkele jaren een sensatie in de Spaanse eerste klasse, en speelt momenteel voor degradant Espanyol. Via een clausule in zijn contract kan Joselu de degradant uit Catalonië verlaten op huurbasis, zolang Real Madrid zijn volledige salaris op zich neemt. Een buitenkans, waar Real Madrid maar al te graag gebruik van maakt.

Vervanger van Mariano Diaz

Joselu kan gerust een laatbloeier genoemd worden. De aanvaller maakte in maart zijn debuut als aanvaller bij de Spaanse nationale ploeg. Daar was hij meteen van goudwaarde, en wist hij zelfs twee keer te scoren bij zijn interlanddebuut. Dit seizoen was de Espanyol-aanvaller overigens goed voor 16 doelpunten in 33 competitiewedstrijden. De 33-jarige Joselu moet bij Real Madrid de vertrekkende Mariano Diaz vervangen. De aanvaller uit de Domenicaanse Republiek vertrekt namelijk transfervrij bij de Koninklijke.

POLL: Knappe transfer van Real Madrid?

Meest recent

Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

22
22
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

160
160
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

700
700
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

177
177
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

91
91
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

56
56
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

121
121
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

159
159
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

320
320
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

335
335
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

108
108
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

154
154
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

357
357
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

497
497
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

142
142
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

131
131
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

96
96
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

199
199
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

152
152
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

854
854

Meer sportnieuws