'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

door
'Pochettino wijst steraanvaller meteen de deur bij Chelsea'

De kogel is door de kerk: Mauricio Pochettino is de nieuwe coach van Chelsea. De Argentijn werd dinsdag officieel voorgesteld en moet volgend seizoen orde op zaken stellen op Stamford Bridge. En hij laat er geen gras over groeien.


Zo weet transfergoeroe Fabrizio Romano dat Pochettino Joao Felix (23) al meteen de deur wijst. De jonge Portugees werd in januari op huurbasis overgenomen van Atlético Madrid, maar mag een definitieve overgang dus op zijn buik schrijven. In 20 duels voor The Blues was Felix goed voor vier goals. Aan het einde van het seizoen keert hij in principe dus terug naar Madrid.

Romano baseert zich daarvoor op de woorden van Atlético-voorzitter Enrique Cerezo. "We hebben vernomen dat Poch (Pochettino, nvdr.) niet rekent op João Félix bij Chelsea. Hij zal terugkeren, we zullen zien... we hebben niets gepland", aldus Cerezo. Felix zelf zal ongetwijfeld niet blij zijn dat hij geen definitieve transfer naar Chelsea kon afdwingen. De speler kan het naar verluidt niet zo goed vinden met Atlético-coach Diego Simeone en haalde zelden zijn beste niveau in de Spaanse hoofdstad.

127 miljoen

Atlético betaalde in de zomer van juli 2019 maar liefst 127 miljoen euro om Felix los te weken bij Benfica. De aanvaller werd met grote trom voorgesteld, maar stelde teleur. In 131 wedstrijden voor Los Rojiblancos scoorde hij 31 keer en gaf hij 18 assists. Onvoldoende voor een speler met zijn prijskaartje. De komende zomer zullen beide partijen ongetwijfeld op zoek gaan naar een oplossing, waarbij er alvast genoeg boter bij de vis zal moeten komen voor Atlético.

POLL: Goede beslissing van Pochettino?

Meest recent

"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

29
29
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

30
30
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

64
64
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

159
159
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

105
105
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

52
52
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

654
654
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

327
327
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

282
282
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

223
223
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

85
85
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

609
609
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

158
158
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

307
307
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

268
268
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

144
144
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

78
78
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

206
206
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

620
620
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

591
591

Meer sportnieuws