'Anderlecht maakt transferafspraak met Slimani'

door
'Anderlecht maakt transferafspraak met Slimani'

Terwijl RSC Anderlecht blijft sleutelen aan zijn sportieve organigram, is het bij Paars-Wit nog steeds wachten op de eerste aanwinsten voor komend seizoen. En ook een doorbraak in de onderhandelingen rond Islam Slimani bleef tot dusver uit. Toch zou de sportieve leiding nog niet panikeren in het dossier van de Algerijn.


Nadat RSCA afgelopen wintermercato lik op stuk kreeg in de jacht op verschillende spitsen, belandde sportieve baas Jesper Fredberg uiteindelijk bij de 34-jarige Slimani. Die was bij Stade Brestois op een zijspoor geraakt. Zijn komst werd in eerste instantie onthaald op heel wat scepsis, maar de aanvaller kon die twijfels al snel wegnemen. Slimani groeide op korte tijd uit tot een speerpunt in de ploeg van coach Brian Riemer en ook zijn statistieken mochten gezien worden. Zo sloot hij het seizoen uiteindelijk af met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden namens Paars-Wit.

Opvallende Insta-post

Maar de routinier had in het Lotto Park slechts voor een half jaar getekend. Beide partijen vertoonden evenwel de intentie om die samenwerking te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij.

Nieuwe onderhandelingen

Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Volgens La Dernière Heure zouden Fredberg en co zich echter nog geen grote zorgen maken. Zo zou met de aanvaller en zijn entourage afgesproken zijn dat de onderhandelingen hervat worden zodra hij terug is van vakantie. Al is voorlopig nog niet bekend wanneer dat exact is. Slimani zou ondertussen ook enkele lucratieve aanbiedingen uit het Midden-Oosten op zak hebben. De vraag is of Paars-Wit daar financieel gezien tegen kan opboksen.

POLL: Slimani blijft gewoon bij Anderlecht ...

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

16
16
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

15
15
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

161
161
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

274
274
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

28
28
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

100
100
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

91
91
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

27
27
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

603
603
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

50
50
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

303
303
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

690
690
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

125
125
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

488
488
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

228
228
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

494
494
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

791
791

Meer sportnieuws