'Slimani-soap nadert ontknoping bij Anderlecht'

door
'Slimani-soap nadert ontknoping bij Anderlecht'

Dat RSC Anderlecht tijdens de zomerse transferperiode verschillende spelers van de hand zal trachten te doen, is al een tijdje geweten. Maar de Brusselaars willen bepaalde krachten ook aan boord zien te houden. Zo hoopte men op een verlenging van de samenwerking met Islam Slimani, maar die kans wordt steeds kleiner.


Toen de ervaren Algerijn vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode in het Lotto Park belandde, werden heel wat bedenkingen geplaatst bij zijn transfer. Maar Slimani kon die twijfels al snel wegnemen. Zo sloot hij het seizoen uiteindelijk af met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden namens Paars-Wit. Ook toonde de spits zich een uitstekend aanspeelpunt binnen de aanvalslinie van coach Brian Riemer.

Gehoopt op verlenging

Slimani tekende wel slechts voor een half jaartje in Brussel. Naarmate het einde van het seizoen naderde, werd evenwel duidelijk dat Anderlecht die samenwerking graag wil verlengen. Maar tot dusver werd nog geen akkoord gevonden. Ondanks een onheilspellende Instagram-bericht van de spits, bleven de Brusselaars in een goede afloop geloven. Daar lijkt nu evenwel verandering in te komen.

Andere pistes

Inmiddels raakte bekend dat de sportieve leiding van Paars-Wit zich gestort heeft op verschillende andere spitsen-dossiers. Er zou zelfs sprake zijn van een bod van zo'n 4.5 miljoen euro op de Argentijn Luiz Vazquez. Volgens Het Laatste Nieuws betekent dat zo goed als zeker dat de samenwerking met Slimani niet verlengd zal worden. Al blijft het voorlopig wachten op een officiële bevestiging.

POLL: Anderlecht moet Slimani het hoogst mogelijke salaris aanbieden ...

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

16
16
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

15
15
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

158
158
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

264
264
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

27
27
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

99
99
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

88
88
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

26
26
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

598
598
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

48
48
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

301
301
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

682
682
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

124
124
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

487
487
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

227
227
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

492
492
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

790
790

Meer sportnieuws