'Neymar verbaast PSG met zoveelste toekomstwending'

door
'Neymar verbaast PSG met zoveelste toekomstwending'

Na een behoorlijk tegenvallend seizoen, wil Paris Saint-Germain deze zomer met een compleet nieuw hoofdstuk van start gaan. Verschillende grote namen mogen dan ook vertrekken, daarbij onder meer Neymar. Maar de Braziliaan zou nu een zoveelste wending aan zijn toekomstsoap gegeven hebben.


Ondanks de vele sterren in de selectie, heeft PSG een erg wisselvallig seizoen achter de rug. Zo sneuvelden de Parijzenaars in de Champions League pijnlijk tegen Bayern München. In de Franse beker was grote rivaal Olympique Marseille dan weer de boeman. De Franse titel werd dan weer wel gepakt, maar in de competitie werd 7 keer verloren en uiteindelijk behield PSG slechts één puntje overschot op eerste achtervolger RC Lens. Bovendien volgt het ene interne incident het andere op.

Gebeten hond

Een groot deel van de achterban heeft het dan ook helemaal gehad met deze gang van zaken en gingen naarmate het seizoen vorderde zelfs de eigen spelers viseren. Ook Neymar kreeg de volle laag. De Braziliaanse aanvaller kan maar niet aan de hoge verwachtingen voldoen en is al een tijdje de gebeten hond bij de achterban. Door die aanhoudende kritiek was Neymar naar verluidt ook bereid om mee te denken aan een vertrek.

Hereniging met Enrique

Goed nieuws voor de clubleiding, die al langer broedde op een afscheid van de Braziliaanse grootverdiener. Maar de aanvaller zou nu toch weer van gedacht veranderd zijn. Volgens L'Equipe heeft hij zijn zinnen toch op een verlengd verblijf in het Parc des Princes gezet en dat heeft vooral te maken met de nieuwe trainer. PSG zou immers op punt staan om Luis Enrique aan te stellen. Neymar werkte in het verleden al succesvol samen met de Spanjaard bij FC Barcelona en zou graag opnieuw met hem aan de slag gaan.

POLL: Neymar hoort niet meer bij de 10 beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

19
19
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

10
10
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

44
44
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

20
20
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

181
181
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

73
73
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

187
187
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

55
55
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

456
456
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

41
41
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

270
270
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

397
397
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

72
72
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

238
238
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

248
248
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

264
264
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

111
111
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

292
292
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

50
50

Meer sportnieuws