'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

door
'Nieuwe wending in transferdossier van Stengs'

Bij Royal Antwerp FC gonst het momenteel van de geruchten omtrent enkele ingaande transfers. Eén van de spelers die mogelijk definitief wordt aangetrokken, is Calvin Stengs. De Nederlander deed het afgelopen seizoen zeker niet onaardig op de Bosuil.


Antwerp huurde Stengs van OGC Nice en hij werd een vaste waarde en toch wel goede schakel bij de ploeg die de Beker van België en de landstitel won in België. Stengs keert echter terug naar OGC Nice, maar bij de Franse club rekenen ze niet echt op de voormalige speler van AZ. De toekomst van de speler is voorlopig onduidelijk.

Te duur inzake prijs en loon?

Er waren al geruchten dat Antwerp Stengs definitief wenste over te nemen en ook Feyenoord werd al genoemd voor de speler. Volgens Foot Mercato kwam er echter nog steeds geen enkel officieel bod binnen voor de middenvelder. Stengs ligt nog tot medio 2026 onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 10 miljoen euro. Hij strijkt ook een riant loon op in Nice, waardoor hij dus een zeer dure vogel is. Te duur voor Antwerp en Feyenoord?

Stengs was een goede kracht bij Antwerp, maar met 3 goals en 9 assists in 33 wedstrijden waren de statistieken degelijk maar ook niet fantastisch. Antwerp speurt ondertussen de markt af naar andere opties en Thorgan Hazard zou in beeld zijn. Als de speler van Borussia Dortmund naar Antwerpen zou komen, dan is dat wellicht de doodsteek voor een transfer van Stengs naar de Bosuil. Wordt dus nog vervolgd.

POLL: Moet Antwerp doorduwen voor Stengs?

Meest recent

Beerschot meldt transfernieuws, fans komen in opstand

Beerschot zal komend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club was ...

13
13
Komende zomer leegloop KRC Genk? "In de kijker van clubs"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt nog volledig open. KRC Genk, Club Brugge én ...

30
30
‘Nieuwe Romelu Lukaku’ loopt rond in JPL: “Veel gelijkenissen"

Romelu Lukaku maakte afgelopen speeldag zijn 400e doelpunt van zijn carrière. De Rode Duivel ...

25
25
Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

75
75
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

378
378
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

287
287
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

116
116
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

249
249
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

387
387
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

175
175
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

61
61
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

124
124
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

110
110
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

65
65
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

597
597
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

621
621
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

115
115
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

402
402
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

282
282
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1664
1664

Meer sportnieuws