'Club Brugge gaat Bundesliga-strijd om middenvelder aan'

door
'Club Brugge gaat Bundesliga-strijd om middenvelder aan'

Bij Club Brugge is de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start gegaan. Vrijdag werd al een deel van de medische en fysieke proeven afgenomen, aanstaande maandag volgt de eerste training onder nieuwe coach Ronny Deila. Maar in de komende weken zal ongetwijfeld nog verder aan zijn selectie gesleuteld worden.


Sowieso belooft het aan uitgaande zijde nog een drukke periode te worden bij de nummer vier van het voorbije seizoen in de Jupiler Pro League. Verschillende spelers op de loonlijst komen immers niet voor in de sportieve plannen en dus moet er elders een oplossing gezocht worden voor hun. Daarnaast hebben bepaalde sterkhouders hun zinnen gezet op een stapje hogerop. Aan inkomende zijde wisten de Bruggelingen echter al toe te slaan. Zo werd de aanvalslinie versterkt met winger Michal Skoras en de spitsen Victor Barbera en Igor Thiago.

Controlerende middenvelder

Daarnaast lijkt ook het middenveld er weldra een kwaliteitsimpuls bij te krijgen. Zo zou de Noorse international Hugo Vetlesen binnen een tweetal weken zijn overstap naar Brugge afronden. Maar Blauw-Zwart volgt nog meer pistes. Vanuit Italië werd immers gewag gemaakt van Brugse interesse in Simon Sohm. Deze Zwitserse belofte-international staat momenteel onder contract bij de Italiaanse tweedeklasser FC Parma, waar de Belg Roel Vaeyens (voormalig Chief Sports Officer bij Club) sinds kort aan de slag is als CEO Sports. En de belangstelling van Club wordt nu ook bevestigd bij 4-4-2.ch.

Italiaanse en Duitse interesse

Volgens het Zwitserse voetbalmedium zouden de Bruggelingen de controlerende middenvelder hem al een tijdje van dichtbij volgen. Maar de concurrentie voor Sohm is wel behoorlijk groot. Naast enkele Italiaanse ploegen, zouden nu ook verschillende Bundesliga-clubs geïnformeerd hebben. En in ieder geval is een mogelijke transfer niet voor meteen. Sowieso wil Sohm eerst het EK U21 met zijn land afwerken alvorens zich over zijn toekomst te buigen.

POLL: Club moet ook zijn defensie nog verder versterken ...

Meest recent

'Tottenham wil zomeraankoop al weghalen bij Genk'

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker door hun sterk seizoen. Zo is er uiteraard de ...

40
40
'Anderlecht ziet ook derde pion mogelijk afhaken voor Club'

RSC Anderlecht trekt zondag naar Club Brugge. Als het daar punten kan rapen, kan het weer volop ...

80
80
'Knaltransfer Raskin: Rangers eist de jackpot'

De Rode Duivels kunnen uiteindelijk tevreden terugblikken op hun eerste interlands onder Rudi ...

40
40
'Anderlecht slikt domper voor kraker tegen Club'

Komend weekend worden de play-offs op gang getrapt in de Jupiler Pro League. In de Champions' ...

180
180
Waanzinnig programma Barça: Flick steigert

De interlandbreak is nog maar goed en wel ten einde, of het clubvoetbal trekt zich alweer op gang. ...

24
24
De Laet heeft slecht nieuws voor Antwerp

Bij Antwerp hebben ze een drietal weken geleden ook nog ingegrepen. Trainer Jonas De Roeck werd op ...

230
230
'El Khannouss maakt in de zomer nieuwe toptransfer'

Vorige zomer moesten ze bij KRC Genk afscheid nemen van Bilal El Khannouss. Het goudhaantje koos ...

52
52
Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

239
239
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

81
81
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

168
168
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

238
238
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

168
168
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

486
486
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

236
236
Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

79
79
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

183
183
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

88
88
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

234
234

Meer sportnieuws