Herkansing Club? 'Berge kan vertrekken voor beperkte som'

door
Herkansing Club? 'Berge kan vertrekken voor beperkte som'

Bij Club Brugge zijn de medische en fysieke proeven voor de niet-internationals achter de rug, maandag beginnen de Bruggelingen ook weer met trainen. Nieuwe coach Ronny Deila staat dan dus een eerste keer voor zijn spelersgroep. Al zal er in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog verder gesleuteld worden aan die selectie.


Sowieso zal Blauw-Zwart tijdens de zomermercato nog een aantal spelers uitzwaaien. Noa Lang liet bijvoorbeeld al verstaan dat het de hoogste tijd is om een nieuwe stap te zetten. Ook jongens als Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen worden gelinkt aan een transfer. Daarnaast zal Deila ongetwijfeld ook een evaluatie maken van de selectie en zal een oplossing gevonden moeten worden voor de jongens die geen rol spelen in zijn plannen.

Eerste aanwinsten al binnen

Aan inkomende zijde toonden de Bruggelingen zich dan weer al behoorlijk actief met de komst van flankaanvaller Michal Skoras en de spitsen Igor Thiago en Victor Barbera. Ook middenvelder Hugo Vetlesen zou in de loop van volgende maand aansluiten. En naarmate de mercato volgt zullen ongetwijfeld nog enkele gerichten aanwinsten volgen. Wie weet wagen de Bruggelingen wel hun kans bij een doelwit van vorige zomer.

Berge op transferlijst

Zo zou Sander Berge volgens Football Insider voor een beperkte som mogen vertrekken bij Sheffield United. De oud-speler van KRC Genk is bij de Engelse promovendus zijn laatste contractjaar ingegaan en de club wil vermijden dat de Noor binnen een jaartje gratis de deur uitwandelt. Daarom zou Berge weg mogen voor een som van zo'n 10 miljoen pond, iets meer dan 11.5 miljoen euro. Vorige zomer trok Blauw-Zwart nog nadrukkelijk aan de mouw van de middenvelder, maar een akkoord bleef toen uit. Of Berge nog steeds op het Brugse verlanglijstje staat, is voorlopig niet geweten.

POLL: Club moet een nieuwe poging wagen bij Berge ...

Meest recent

'Real Madrid drukt door: nieuwe coach vóór WK clubteams'

De pijnlijke uitschakeling in de Champions League heeft diepe wonden geslagen bij Real Madrid. Zo ...

3
3
Kampioenenmaker Vossen emotioneel: "Had maar één groot doel"

De Challenger Pro League heeft vrijdagavond een zinderende ontknoping van de reguliere competitie ...

36
36
'Transfer Tzolis krijgt vorm: topploeg contacteert Club'

Club Brugge zal komende zomer verschillende spelers laten gaan, maar wil zeker niet al zijn ...

183
183
'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

185
185
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

56
56
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

83
83
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

56
56
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

458
458
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

92
92
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

73
73
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

216
216
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

222
222
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

123
123
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

362
362
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

135
135
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

168
168
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

306
306
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

217
217
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

371
371
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

97
97

Meer sportnieuws