'Inter richt vizier op Nederlandse smaakmaker Serie A'

door
'Inter richt vizier op Nederlandse smaakmaker Serie A'

Internazionale likt nog altijd zijn wonden na de verloren Champions League-finale tegen Manchester City. De Nerrazzuri willen die ontgoocheling doorspoelen met een goed volgend seizoen. Een smaakmaker uit de Serie A moet de Milanezen daarbij helpen.


Volgens Fichajes richt Inter zijn pijlen op de Nederlander Teun Koopmieners. Die heeft er een goed seizoen opzitten bij Atalanta Bergamo. De international van 25 scoorde 10 keer en gaf 4 assist in 33 wedstrijden in de Serie A. Fraaie statistieken, die hem nu dus grote interesse opleveren van Inter.

Volgens het genoemde medium willen de Milanezen doorduwen om Koopmeiners naar de Italiaanse modestad te halen. Ze zouden een mooi bod voorbereiden om Atalanta te overtuigen. In Bergamo heeft Koopmeiners nog een contract tot midden 2025. Zijn marktwaarde wordt momenteel op 30 miljoen euro geschat door Transfermarkt. Inter krijgt naar verluidt wel af te rekenen met concurrentie uit eigen land, waar ook Juventus en AS Roma op de diensten azen van de speler.

AZ Alkmaar

Koopmeiners presenteerde zich op het hoogste niveau bij AZ Alkmaar. Hij brak er door als jeugdproduct en versierde een transfer naar Atalanta voor 14 miljoen euro. In de regio Lombardije groeide hij uit tot een sterkhouder en een van de smaakmakers in de Serie A. Nu volgt mogelijk een nieuwe mooie stap in de carrière van Koopmeiners, die op het WK schitterde met een geniale assist voor Wout Weghorst tegen Argentinië.

POLL: Moet Inter Koopmeiners halen?

Meest recent

Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

77
77
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

35
35
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

28
28
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

207
207
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

27
27
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

236
236
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

32
32
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

114
114
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

39
39
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

293
293
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

159
159
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

254
254
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

70
70
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

542
542
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

48
48
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

310
310
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

460
460
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

80
80
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

277
277

Meer sportnieuws