'FC Barcelona heeft amper 13 spelers voor volgend seizoen'

door
'FC Barcelona heeft amper 13 spelers voor volgend seizoen'

Voor FC Barcelona is het nog niet de transferzomer geworden waar ze op gehoopt hadden. De Catalanen hebben opnieuw alle moeite van de wereld om zich te versterken en dat heeft nog steeds alles te maken met de benarde financiële situatie van de club. Door de strenge regels van La Liga is Barça aan handen en voeten gebonden en momenteel ziet het er niet rooskleurig uit.


Spaanse media ontdekten immers dat Barça op dit moment amper dertien spelers heeft kunnen inschrijven voor volgend seizoen. Nochtans werd deze zomer al afscheid genomen van dure vedetten als Sergio Busquets en Jordi Alba, terwijl ook Antoine Griezmann, Francisco Trincão en Samuel Umtiti de club definitief verlaten hebben. Met Ilkay Gündogan en Iñigo Martinez werden tot dusver twee transfervrije aanwinsten gehaald, maar Barça kon hen nog niet inschrijven.

In een interview met Mundo Deportivo en SPORT geeft voorzitter Joan Laporta echter aan dat hij zich geen zorgen maakt over de situatie. Hij maakt zich sterk dat de inschrijving van Gündogan en Martinez snel in orde zal komen en geeft aan dat Barça nog meer versterking wil halen. Een rechtsachter en twee extra middenvelders zouden nog op het verlanglijstje staan.

Nieuwe spits is al binnen

Daarnaast bevestigde Laporta ook dat Barça al het Braziliaanse goudhaantje Vitor Roque gestrikt heeft. De 18-jarige spits heeft zijn contract bij Barça al getekend, maar zal nog niet meteen de overstap maken. Afhankelijk van de financiële situatie van de club wordt hij pas in januari of volgende zomer in Camp Nou verwacht.

POLL: Zal Barça al zijn aanwinsten op tijd kunnen inschrijven?

Meest recent

Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

4
4
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

76
76
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

117
117
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

60
60
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

18
18
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

72
72
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

271
271
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

132
132
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

182
182
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

103
103
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

198
198
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

104
104
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

202
202
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

95
95
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

462
462
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

73
73
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

26
26
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

70
70
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

528
528
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

454
454

Meer sportnieuws