'Anderlecht heeft alternatief na mislopen spelmaker'

door
'Anderlecht heeft alternatief na mislopen spelmaker'

Binnen een tweetal weken opent RSC Anderlecht de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League met een Brusselse derby tegen Union SG. Maar in aanloop naar dat duel ligt er nog een pak transferwerk op tafel bij Paars-Wit. Zo is de recordkampioen onder meer op zoek naar een nieuwe spelmaker.

Hoewel hij mee trok op stage, zal RSCA in de komende maanden nog geen beroep kunnen doen op Yari Verschaeren. Die revalideert momenteel verder van een zware blessure en wordt pas begin 2024 terug verwacht. Ondertussen werd echter ook afscheid genomen van Lior Refaelov, wiens aflopende contract niet verlengd werd. En dus is een extra spelmaker op het middenveld geen overbodige luxe.

Toptarget verkiest Portugal

Daarvoor had Paars-Wit zijn zinnen gezet op Rodrigo Zalazar. Maar de 23-jarige Uruguayaan lijkt voor een avontuur in Portugal te kiezen. Verschillende bronnen melden namelijk dat Zalazar op punt staat om bij SC Braga te tekenen. Die club zou uiteindelijk zo'n 5 miljoen euro neertellen, bonussen exclusief. Opnieuw pech dus voor Paars-Wit. Maar sportieve baas Jesper Fredberg zou een alternatief achter de hand hebben.

Oude bekende Fredberg

Volgens Het Laatste Nieuws blijft Justin Lonwijk immers een piste voor Anderlecht. De Nederlander is momenteel actief bij Dynamo Kiev, maar zou daar willen vertrekken gezien de huidige situatie in Oekraïne. Dat hij eerder al met Fredberg werkte bij Viborg, kan in zijn voordeel spelen. Voorlopig is wel niet duidelijk hoe concreet zijn dossier momenteel gevorderd is.

POLL: Anderlecht doet volgend seizoen weer mee voor de top 3 ...

Meest recent

'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

7
7
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

41
41
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

60
60
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

44
44
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

355
355
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

79
79
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

65
65
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

193
193
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

195
195
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

105
105
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

325
325
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

122
122
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

161
161
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

275
275
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

200
200
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

332
332
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

92
92
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

332
332
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

184
184
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

220
220

Meer sportnieuws