'De Gea doet mercato daveren met transferkeuze'

door
'De Gea doet mercato daveren met transferkeuze'

Manchester United heeft met André Onana een nieuwe doelman beet. De Kameroener komt over van Internazionale en moet de nieuwe nummer één tussen de palen worden op Old Trafford. Het verhaal van David De Gea in Manchester zit er dan weer op.


De Spanjaard zag zijn contract aflopen op 1 juli 2023 en kan dus gaan en staan waar hij wil. Maar waar ligt zijn toekomst? Daarover wordt momenteel volop gespeculeerd in de media. The Sun weet dat Internazionale geïnteresseerd is en de hoop op de komst van De Gea nog niet opgegeven heeft. De Nerazzurri zouden de doelman een laatste voorstel gedaan hebben met een jaarsalaris van 5 miljoen euro.

De Gea twijfelt momenteel naar verluidt of hij wel in Europa zou blijven spelen. Een exotisch avontuur is financieel aanlokkelijker, maar hij wil zowel financieel als sportief een goede keuze maken. Saoedi-Arabië wordt naar voren geschoven als mogelijke bestemming, maar dat is sportief dan weer geen voltreffer. Ook Atlético Madrid wordt genoemd. Een terugkeer naar de club waar hij groot werd, zou toch een verrassing zijn, omdat hij elders meer kan gaan verdienen.

Meubelstuk

De Gea verhuisde in 2011 van Atlético Madrid naar Manchester United, waar hij uitgroeide tot een meubelstuk. Hij kwam 545 keer in actie voor de club en hield daarin 190 keer de nul. In zijn prijzenkast staan onder meer één titel en één FA Cup met de Red Devils. Waar pakt hij zijn volgende trofee?

POLL: Waar zal De Gea tekenen?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

31
31
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

44
44
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

34
34
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

299
299
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

70
70
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

58
58
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

174
174
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

179
179
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

99
99
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

312
312
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

111
111
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

156
156
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

251
251
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

186
186
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

313
313
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

83
83
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

321
321
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

181
181
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

208
208
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

150
150

Meer sportnieuws