'Anderlecht legt voorstel neer bij JPL-smaakmaker'

door
'Anderlecht legt voorstel neer bij JPL-smaakmaker'

Terwijl coach Brian Riemer zijn troepen bij RSC Anderlecht momenteel voorbereid op de topper tegen Antwerp FC, is zijn landgenoot Jesper Fredberg druk bezig op de transfermarkt. De sportieve baas wil de selectie nog van een aantal aanwinsten voorzien. Vooral versterking voor het middenveld geldt als een prioriteit.

Na de zwakke prestatie op het veld van Union SG, werd andermaal duidelijk dat RSCA momenteel een gebrek aan kwaliteit heeft op zijn middenveld. De driehoek met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad functioneert allesbehalve naar behoren. En dus zijn de Brusselaars van plan om in te grijpen.

Versterking nodig

LEES OOK Status quo in PO2 na puntendeling Standard en KVM

Dinsdag raakte immers bekend dat het genoemde drietal deze zomer nog mag vertrekken. Afwachten dus of er tijdig een oplossing voor hen wordt gevonden. Daar tegenover moet natuurlijk ook nog versterking volgen. Zo zou Paars-Wit doordrukken voor de Zwitser Ardon Jashari. Een andere naam die genoemd wordt is die van Stef Peeters.

Weldra beslissing

De 31-jarige Limburger was in de voorbije seizoenen één van de smaakmakers bij KAS Eupen, maar besloot er zijn contract niet te verlengen en is dus momenteel transfervrij op te pikken. Naast Anderlecht zou ook Standard aan zijn mouw trekken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri zal Peeters binnen een periode van 10 dagen de knoop doorhakken. Het familiale aspect zou alvast een belangrijke rol spelen in zijn keuze. Anderlecht zou ook een concreet voorstel hebben neergelegd, maar krijgt de concurrentie van een viertal andere ploegen.


LEES OOK Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

POLL: Peeters zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

49
49
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

48
48
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

157
157
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

234
234
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

181
181
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

75
75
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

66
66
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

25
25
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

115
115
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

65
65
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

353
353
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

62
62
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

289
289
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

254
254
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

700
700
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

366
366
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

61
61
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

602
602
Tzolis geeft reden voor woede-uitbarsting na wissel

Club Brugge is met een overtuigende overwinning begonnen aan de Champions' Play-Offs. De ...

1247
1247
Barça overtuigend leider, Atalanta verbrodt titelkansen

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in La Liga. De Catalanen wonnen op eigen veld met ...

34
34

Meer sportnieuws