'Anderlecht legt voorstel neer bij JPL-smaakmaker'

door
'Anderlecht legt voorstel neer bij JPL-smaakmaker'

Terwijl coach Brian Riemer zijn troepen bij RSC Anderlecht momenteel voorbereid op de topper tegen Antwerp FC, is zijn landgenoot Jesper Fredberg druk bezig op de transfermarkt. De sportieve baas wil de selectie nog van een aantal aanwinsten voorzien. Vooral versterking voor het middenveld geldt als een prioriteit.

Na de zwakke prestatie op het veld van Union SG, werd andermaal duidelijk dat RSCA momenteel een gebrek aan kwaliteit heeft op zijn middenveld. De driehoek met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad functioneert allesbehalve naar behoren. En dus zijn de Brusselaars van plan om in te grijpen.

Versterking nodig

Dinsdag raakte immers bekend dat het genoemde drietal deze zomer nog mag vertrekken. Afwachten dus of er tijdig een oplossing voor hen wordt gevonden. Daar tegenover moet natuurlijk ook nog versterking volgen. Zo zou Paars-Wit doordrukken voor de Zwitser Ardon Jashari. Een andere naam die genoemd wordt is die van Stef Peeters.

Weldra beslissing

De 31-jarige Limburger was in de voorbije seizoenen één van de smaakmakers bij KAS Eupen, maar besloot er zijn contract niet te verlengen en is dus momenteel transfervrij op te pikken. Naast Anderlecht zou ook Standard aan zijn mouw trekken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri zal Peeters binnen een periode van 10 dagen de knoop doorhakken. Het familiale aspect zou alvast een belangrijke rol spelen in zijn keuze. Anderlecht zou ook een concreet voorstel hebben neergelegd, maar krijgt de concurrentie van een viertal andere ploegen.


POLL: Peeters zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

44
44
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

42
42
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

178
178
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

45
45
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

44
44
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

120
120
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

307
307
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

215
215
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

217
217
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

383
383
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

81
81
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

269
269
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

368
368
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

395
395
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

300
300
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

173
173
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

536
536
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1159
1159
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

325
325
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

150
150

Meer sportnieuws