Real Madrid reageert officieel op gerucht aftreden Perez

door
Real Madrid reageert officieel op gerucht aftreden Perez

Bij Real Madrid hebben ze vandaag officieel moeten reageren op een gerucht. De club doet dit normaal gezien niet, maar er doken wel héél straffe geruchten op over het feit dat voorzitter Florentino Perez zou aftreden als voorzitter van de club. De Koninklijke ontkent dat bericht met klem.


"In reactie op een gerucht dat op sommige sociale media is opgedoken en beweert dat president Florentino Pérez naar verluidt overweegt af te treden als president van de club, wil Real Madrid C.F. het volgende verklaren: deze geruchten zijn categorisch onjuist en zijn te wijten aan bepaalde belangen die niets met de werkelijkheid te maken hebben. En op de komende Algemene Vergadering van vertegenwoordigende leden van Real Madrid zal er geen agendapunt zijn om de naam van Real Madrid City te bespreken", laat Real Madrid weten.

Wat met Mbappé?

Daarmee maakt de Spaanse topclub dus meteen komaf met de toch wel straffe geruchten die de ronde deden. De komende weken zal Real Madrid wel nog vaak in het nieuws komen omtrent een mogelijke transfer van Kylian Mbappé. Die moet weg bij PSG omdat hij weigert bij te tekenen. De Franse aanvaller zou al een overeenkomst hebben met Real omtrent een contract vanaf 2024. Gaat Real hem al een jaar eerder halen, of zal Mbappé nog een jaar op zijn tanden moeten bijten in Parijs?

POLL: Goed dat Real op dergelijk gerucht reageert?

Meest recent

'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

31
31
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

43
43
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

143
143
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

139
139
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

121
121
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

1008
1008
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

169
169
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

185
185
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

130
130
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

430
430
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

242
242
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

147
147
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

283
283
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

257
257
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

572
572
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

362
362
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

485
485
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

390
390
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

1077
1077
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

60
60

Meer sportnieuws