'FC Barcelona haalt topspits voor belachelijke prijs'

door
'FC Barcelona haalt topspits voor belachelijke prijs'

FC Barcelona pakte vorig seizoen de titel en wil de komende campagne een nieuwe stap zetten op de terugweg richting de absolute top. Daarvoor willen ze in Catalonië nog enkele pionnen aan boord halen, waaronder een topaanvaller.


Volgens Fichajes richt Barça zijn pijlen nu op Joao Felix. De Portugese spits staat nog altijd onder contract bij Atlético Madrid, maar lijkt geen toekomst meer te hebben in de Spaanse hoofdstad. De prijs die Barça wil betalen voor Felix, is wel heel opmerkelijk. Volgens de genoemde bron zijn de Catalanen bereid om tussen de 7 en de 8 miljoen euro op tafel te leggen. Een lachertje in de huidige markt.

Ruildeal afgewezen

Barça zou naar verluidt een ruildeal met Ansu Fati voorgesteld hebben, maar daar moest Atlético niets van weten. Xavi en co besloten daarop om Felix met een gewone transfer naar Catalonië te proberen te halen, maar het lijkt heel onwaarschijnlijk dat Los Rojiblancos zullen toehappen voor de hierboven genoemde prijs.

Geld recupereren

Atlético wil namelijk een deel recupereren van de 127,2 miljoen euro die in het 2019 betaalde aan Benfica. Felix werd het afgelopen seizoen voor zes maanden gestald bij Chelsea, maar tot een definitieve transfer naar The Blues kwam het niet. Afwachten of Atlético en Barça een akkoord vinden in het dossier. Voor Felix zou een nieuwe bestemming alvast deugd doen, want in Madrid kon hij de hoge verwachtingen nog niet inlossen.

POLL: Zal Felix naar Barça trekken?

Meest recent

Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

6
6
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

7
7
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

8
8
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

32
32
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

110
110
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

228
228
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

296
296
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

224
224
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

25
25
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

484
484
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

470
470
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

119
119
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

128
128
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1163
1163
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

222
222
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

403
403
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

568
568
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

500
500
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

753
753
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

653
653

Meer sportnieuws