De Boeck: "Zij hebben een van de sterkste kernen in de JPL"

door
De Boeck:

Glen De Boeck verloor zijn eerste match met KV Kortrijk tegen KVC Westerlo. Morgen om 16u wacht een zware thuismatch tegen Club Brugge. Toch acht de trainer van de Kerels zijn team zeker niet kansloos tegen een Club Brugge dat moét winnen in het Guldensporenstadion.

Tegen Club Brugge

"Ze hebben een van de sterkste kernen van de Jupiler Pro League. Ik verwacht een moeilijke wedstrijd, maar ik geloof erin. We hebben de voorbije twee weken op fysiek vlak hard gewerkt", vertelde De Boeck via de clubkanalen.

De Boeck legde er de pees op. "Ik vond het nodig om een stap te zetten qua conditietraining. Bij mij is 100 procent fysieke paraatheid een basis voor resultaten. Felipe Avenatti viel tijdens die intensieve trainingen even uit met een kleine contractuur, maar is paraat. Mighten komt terug uit blessure en krijgt een plaats in de kern. Mehssatou evolueert gunstig. Hij sluit volgende week aan bij de groep."

Zwaar programma

Met Club Brugge en KRC Genk is het programma niet van de poes. Toch is De Boeck zeker niet van plan om nu al de handdoek te gooien. Integendeel.

"We hebben op Westerlo goede dingen laten zien. We hadden het eerste halfuur en het laatste kwartier duidelijk overwicht. We dwongen tien corners af tegen een en we werden een punt ontnomen. Dat heeft de mannen moed gegeven. Ik voel ook dat ze deze week sterker naar elkaar toe zijn gegroeid. Thuis met de supporters in de rug kunnen we altijd meer. Dat is niet nieuw. Ik reken erop dat we ook dit keer onszelf kunnen overtreffen", aldus de coach.

POLL: Gaat Kortrijk stunten tegen Club Brugge?

Meest recent

Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

48
48
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

302
302
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

290
290
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

150
150
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

21
21
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

138
138
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

182
182
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

140
140
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

170
170
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

290
290
'Club zet zich schrap: Ajax en co willen spelmaker wegroven'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende jeugdspelers met succes te lanceren bij de ...

259
259
Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

213
213
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

152
152
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

251
251
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

445
445
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

108
108
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

651
651
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

419
419
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

168
168
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

315
315

Meer sportnieuws