Caçapa trekt harde conclusie na pijnlijk puntenverlies RWDM

door
Caçapa trekt harde conclusie na pijnlijk puntenverlies RWDM

RWDM blijft netjes meedraaien in de middenmoot van de Jupiler Pro League. De promovendus is ondanks een woelige start meer dan behoorlijk aan het seizoen begonnen en prijkt na elf gespeelde wedstrijden op de tiende plaats in het klassement. Al konden ze zaterdag toch niet helemaal tevreden zijn.

Tegen rode lantaarn Westerlo leek RWDM op weg naar zijn vierde overwinning van het seizoen na een doelpunt van Sanchez halfweg de tweede helft. Maar in de absolute slotfase gaven ze de drie punten nog uit handen. Yow wist in blessuretijd nog een punt te redden voor Westerlo.

Caçapa niet tevreden

LEES OOK RWDM zet Vreven schaakmat en wipt naar koppositie CPL

RWDM moest dus vrede nemen met een puntje en dat kon trainer Claudio Caçapa toch maar moeilijk verteren. De Braziliaan trok na afloop een harde conclusie.

"Als je tot de 93ste minuute op voorsprong staat, dan zijn dit twee verloren punten", verklaarde hij aan Sudpresse. "We zijn ontgoocheld, al is het wel waar dat Westerlo de betere kansen gehad heeft. Wij hadden enkel een kopbal van Gueye en enkele situaties die niet tot een echte kans leidden. We hadden vooral balbezit."

RWDM boven verwachting

Met dat balbezit kon RWDM dus echter nog niet doen wat het wil en dat is een punt waar de Brusselaars nog progressie moeten maken. Desondanks kunnen ze eigenlijk wel tevreden zijn over hun seizoen tot dusver. Voor aanvang van het seizoen leken ze voor velen een vogel voor de kat.

RWDM kreeg dit seizoen wel al enkele pandoeringen, zoals de 0-4 tegen Genk en de 7-1 op Club Brugge, maar pakte anderzijds ook al dertien punten. Daarmee staat het momenteel zelfs drie punten verwijderd van de top vijf.

POLL: Had RWDM moeten winnen?

Meest recent

Selectie Rode Duivels: JPL-debutant en 'zotte verrassing'?

Binnen een week staat de eerste interland-periode van 2025 op het programma. De Rode Duivels ...

14
14
Steven Defour verrast met prachtige nieuwe uitdaging

Eind 2023 kwam er een einde aan het huwelijk tussen Steven Defour en KV Mechelen. De ex-speler van ...

27
27
'City grijpt in met transferraket van 100 miljoen pond'

Manchester City is bezig aan een ondermaats seizoen en dat zal niet zonder gevolgen blijven tijdens ...

21
21
Anderlecht is het zat: flink belazerd met ‘toptransfer’

Anderlecht had hoge verwachtingen van Marco Kana, die op termijn een grote transfersom had moeten ...

160
160
Defour: "Hij is momenteel de beste speler in de JPL"

De Jupiler Pro League bleek de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Europese ...

249
249
'Genk doet gouden transferzaak: Italianen vangen bot'

Komend weekend al barst de titelstrijd voor KRC Genk al helemaal los. Zo wordt de reguliere ...

239
239
'Transferwaanzin Anderlecht: tot 11 (!) zomeraanwinsten op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de ontknoping van het seizoen verzekeren van een Europees ticket en ...

356
356
Club vol voor ultieme stunt: Hayen heeft basiself al klaar

Woensdagavond worden de laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Ook ...

91
91
PSG kegelt Liverpool na strafschoppen uit Champions League

In de Champions League stonden vanavond nog drie terugmatchen van de achtste finales van de ...

121
121
Kompany laat Bayern dromen: "Echt, echt onder de indruk"

Vincent Kompany heeft met Bayern München voor een stevig statement gezorgd. Ze wisten Bayer ...

162
162
'Anderlecht incasseert ferme tegenvaller met Verschaeren'

RSC Anderlecht heeft dit seizoen doorlopend af te rekenen gehad met blessures. Dat roept heel veel ...

315
315
Spaanse pers: "Dé topfavoriet voor de Champions League"

In de Champions League vinden vandaag en morgen de achtste finales plaats. Vanaf de kwartfinales ...

124
124
Jashari en Hayen: "Dat wordt cruciaal tegen Aston Villa"

Club Brugge weet wat het morgen moet doen: minstens twee keer scoren op het veld van Aston Villa. De ...

50
50
Vanhaezebrouck geeft AA Gent gouden trainerstip

AA Gent stelde Danijel Milicevic aan als tijdelijke opvolger van Wouter Vrancken. De voormalige ...

187
187
PSV ziet absolute sterkhouder de club gratis verlaten

PSV kent een heel vreemd seizoen. De Einhovenaren begonnen zeer goed aan het seizoen, maar de ...

75
75
Verhuurde spelers: spitsen schitteren met resem doelpunten

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

74
74
Geniale Lamine Yamal rolt Benfica helemaal op

FC Barcelona speelde al om 18u45 zijn terugwedstrijd van de achtste finales van de Champions League. ...

59
59
Anderlecht slaat weer toe bij Racing Genk

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

1115
1115
‘JPL-topclub gaat hard: compleet gek van Januzaj’

RSC Anderlecht zou werk maken van een transfer van Adnan Januzaj. De 15-voudige Rode Duivel staat ...

549
549
Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De ...

141
141

Meer sportnieuws