TRANSFERUURTJE: Genk pakt uit, strijd tussen Real en Barça

door
TRANSFERUURTJE: Genk pakt uit, strijd tussen Real en Barça

De zomermercato is al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht gaat eindelijk voo stabiliteit. De Brusselaars braken het contract van CEO Sports Jesper Fredberg voor onbepaalde duur open. De Deen laat tot op heden een zeer goede indruk achter als sportieve baas van de Brusselaars.

LEES OOK Beresterke Marmoush laat Man City kirren van plezier

Bij KRC Genk haalden ze het Japanse talent Yumeki Yoshinaga in huis. De 17-jarige linksachter kon ook naar Schalke 04 en RB Salzburg. Hij koos dus voor een avontuur in Limburg.

Carl Hoefkens tekende afgelopen zomer voor Standard. Na een zwakke start heeft hij de laatste weken de trein op de rails kunnen krijgen. Bob Claes, zijn makelaar, verklapte dat de coach voor Standard bijna voor een club in Engeland had getekend.

LEES OOK "Club Brugge, Anderlecht en Genk toonden interesse"

Marc Wilmots werd toen ook genoemd als mogelijke trainer voor Standard, maar hij is nog steeds clubloos. Hij is naar eigen zeggen nog niet gestopt als trainer, maar hij wacht af tot er een goed project komt. Voorlopig gaat hij verder als analist.

Buitenland

Newcastle United gaat op zoek naar een vervanger voor Sandro Tonali, die 10 maanden is geschorst omwille van zijn gokgedrag. Zij zouden Ruben Neves terug naar de Premier League willen halen. De Portugees verliet Wolverhampton voor Al Hilal. Met de Saudi's aan de knoppen, kan Newcastle wel eens zaken doen.

Real Madrid heeft nood aan een topspits. Karim Benzema werd tijdelijk vervangen door Joselu, maar de Spaanse topclub wil volgende zomer weer een topper halen voor die positie. Julian Alvarez van Manchester City is het hoofdtarget. Ze zouden 100 miljoen euro willen betalen. Ook FC Barcelona ziet zijn komst wel zitten.

POLL: Gaat Alvarez losgeweekt kunnen worden?

Meest recent

RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

13
13
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

10
10
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

77
77
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

397
397
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

59
59
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

17
17
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

21
21
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

33
33
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

75
75
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

262
262
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

276
276
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

844
844
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

181
181
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

401
401
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

361
361
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

274
274
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

645
645
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

418
418
Goudhaantje Talbi doodeerlijk: “Een beetje teleurgesteld”

Club Brugge heeft met Chemsdine Talbi weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De buitenspeler deed ...

476
476
Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

499
499

Meer sportnieuws