Joos: "Hij is dit jaar een stuk minder bij Antwerp"

door
Joos:

Royal Antwerp FC doet het pover in de Jupiler Pro League. Met een 17 op 36 zijn de resultaten simpelweg ondermaats voor een landskampioen. Filip Joos ziet dat een speler momenteel een minder hoog niveau haalt bij de Great Old.

Butez minder in vorm?

Joos is van mening dat Jean Butez niet zijn niveau van vorig seizoen haalt. De Franse doelman leek afgelopen zomer op weg naar een grotere competitie, maar niemand voldeed aan de vraagprijs. Burnley deed een bod, maar dat werd geweigerd. Sindsdien maakte hij toch wat meer foutjes dan we van hem gewend zijn.

"Ik vind Butez dit seizoen een heel stuk minder presteren. Hij was vorig jaar subliem bij Antwerp. Tegen Shakhtar deed hij bijvoorbeeld rare dingen. De lijst wordt stilaan lang(er) van mindere prestaties. Hij is zeker geen boze speler of saboteert de boel", vertelt Joos in de podcast 90 Minutes.

Zorgt Lammens voor extra druk?

Antwerp haalde Senne Lammens in de zomer weg bij Club Brugge. Ondanks de heel weinige ervaring op het hoogste niveau, werd de doelman aanzien als de mogelijke opvolger van Butez. Speelt dat mee?

"Hij heeft nu wel een goede tweede keeper achter zich, wat toch in het hoofd kan spelen. Dat is menselijk, hé. Die ‘opvolger’ is eigenlijk gehaald om zijn vertrek op te vangen", aldus de commentator.

 

POLL: Is Butez aan een minder seizoen bezig?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

62
62
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

49
49
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

92
92
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

224
224
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

133
133
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

42
42
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

68
68
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

327
327
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws