'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

door
'Vanderhaeghe moet alweer op zoek naar nieuwe job'

Afgelopen zomer wist Saudi-Arabië heel wat grote namen uit het Europese voetbal weg te lokken en ook enkele Belgen zwichtten voor de oliedollars. Yannick Carrasco was natuurlijk de grootste naam, maar met Yannick Ferrera en Yves Vanderhaeghe kozen ook twee Belgische trainers voor een Saudisch avontuur.

Een lang leven was dat echter niet beschoren. Ferrera werd midden september al ontslagen bij Al-Riyadh en Het Nieuwsblad meldt dat nu ook Yves Vanderhaeghe op straat gezet is. De West-Vlaming was in de zomer aan de slag gegaan bij de ambitieuze tweedeklasser Al-Faisaly.

Tegenvallende resultaten

Hij wist die ploeg ook naar de kwartfinale van de beker te loodsen, waar een topaffiche met het Al-Ittihad van Karim Benzema wacht. Maar die zal Vanderhaeghe dus niet meer meemaken omdat de resultaten in de competitie niet voldeden aan de verwachtingen van het bestuur.

Afgelopen weekend won Al-Faisaly nog met 2-0 van Al-Safa, waardoor het na tien speeldagen op de vijfde plaats in het klassement staat. Het clubbestuur mikt echter op de top drie en dus werd Vanderhaeghe aan de deur gezet.

Terug in België

Intussen zou Vanderhaeghe samen met zijn assistenten Gino Caen en Wesley Deschacht alweer in België zijn, want hun ontslag in Saudi-Arabië is al volledig geregeld. Het trio had slechts een contract voor één jaar en alles zou financieel al in orde zijn.

Uiteindelijk was Vanderhaeghe vijf maanden aan de slag in Saudi-Arabië en nu kan hij dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was in het verleden al trainer van KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge.

POLL: Had je verwacht dat hij het langer zou uithouden?

Meest recent

'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

10
10
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

17
17
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

104
104
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

44
44
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

50
50
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

459
459
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

309
309
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

435
435
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

124
124
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

157
157
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

101
101
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

124
124
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

112
112
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

675
675
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

369
369
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

98
98
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

314
314
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

423
423
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

431
431

Meer sportnieuws