'Alonso heeft eerste Real Madrid-aanwinst al bepaald'

door
'Alonso heeft eerste Real Madrid-aanwinst al bepaald'

Real Madrid is bezig aan een meer dan behoorlijke jaargang tot dusver. Maar de clubleiding is ook al bezig aan met het komende seizoen. Zo is de kans groot dat de Koninklijke een geschikte opvolger moet vinden voor coach Carlo Ancelotti.

De Italiaanse veelwinnaar is momenteel bezig aan zijn tweede ambtstermijn in het Estadio Santiago Bernabeu. In het seizoen 2021-2022 leverde dat ook de nodige successen op. Zo pakte Real onder het bewind van Ancelotti de Spaanse titel en eindzege in de Champions League.

LEES OOK 'Boniface versiert alsnog droomtransfer'

In het voorbije seizoen bleef een bevestiging echter uit. Verder dan de Spaanse bekerwinst raakte de Koninklijke niet. Even werd dan ook gespeculeerd over een vroegtijdig vertrek van Ancelotti, maar hij bleef uiteindelijk op post. De coach gaf zelf ook aan dat hij zijn huidige overeenkomst wil respecteren.

Nieuw contract of Alonso?

Al zal er hoogstwaarschijnlijk geen vervolg te komen aan zijn contract, dat loopt tot medio 2024. Zo raakte eerder bekend dat de Italiaan na zijn overeenkomst in Madrid aan de slag kan gaan als bondscoach van Brazilië. Al blijkt die overgang naar de Goddelijke Kanaries dan toch nog niet helemaal rond.

In de voorbije dagen deden immers geruchten de ronde over onderhandelingen tussen Real en Ancelotti om zijn overeenkomst toch nog te verlengen. Al houdt de club meerdere ijzers in het vuur. Zo lijkt Xabi Alonso het belangrijkste alternatief voor de Italiaan.

Leverkusen-reünie in Madrid

LEES OOK ‘Zomerse knaltransfer: strijd om Rode Duivel barst los'

De Spanjaard was als speler één van sterkhouders bij de Koninklijke en kent de club dus goed. Bovendien werkte hij er ook al als jeugdcoach. Momenteel levert hij uitstekend werk als T1 van Bayer Leverkusen. Zijn ploeg staat met 31 op 33 op kop in de Bundesliga en brengt erg aantrekkelijk voetbal.

En Alonso zou zelfs al plannen aan het maken zijn over een eventuele overstap naar Madrid. Volgens Mundo Deportivo zou hij dolgraag Jeremie Frimpong meenemen naar Real. De Nederlandse back geldt onder Alonso als één van de grote smaakmakers bij Leverkusen. Hij ligt wel nog vast tot medio 2028, bovendien heerst er concurrentie van Liverpool en Chelsea.

POLL: Real moet komende zomer een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

62
62
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

39
39
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

28
28
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

83
83
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

305
305
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

386
386
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

189
189
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

520
520
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

387
387
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

96
96
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

426
426
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

435
435
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

181
181
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

240
240
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

122
122
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

361
361
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

982
982
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

110
110
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

55
55

Meer sportnieuws