'Strijd om Still barst los: Engelse traditieclub meldt zich'

door
'Strijd om Still barst los: Engelse traditieclub meldt zich'

Will Still blijft hoge ogen gooien in de Ligue 1. Onze landgenoot maakte vorig seizoen al indruk als hoofdcoach van Stade Reims en dit seizoen doet hij zowaar nog beter. Na veertien speeldagen prijkt zijn ploeg op een fraaie vijfde plaats in het klassement en dat blijft zeker niet onopgemerkt.

De prestaties van de nog altijd maar 31-jarige trainer kregen de voorbije maanden al uitgebreid aandacht en stilaan beginnen ook alsmaar meer andere clubs aan zijn mouw te trekken. Zo viel zijn naam de voorbije dagen al bij Olympique Lyon, dat zijn trainer Fabio Grosso ontsloeg.

Engelse traditieclub wil Still

Maar ook vanuit Engeland komt er interesse op gang. The Guardian schrijft immers dat de naam van Still verschenen is op de shortlist van Sunderland, dat maandag Tony Mowbray ontsloeg.

Vorig seizoen speelde de traditieclub nog de play-offs om promotie naar de Premier League, maar nu staan ze na negentien speeldagen pas op de negende plaats in de Championship.

Eigenaar is gecharmeerd

Vooral eigenaar Kyril Louis-Dreyfus zou een grote fan zijn van Still en aandringen op zijn komst. In mei gaf de coach nog aan wel open te staan voor een uitdaging in de Championship, maar het is maar de vraag of dat op dit moment een stap vooruit zou zijn voor hem.

Sunderland zou dan ook nog enkele andere kandidaten achter de hand houden. Zo worden ook Kieran McKenna, momenteel aan de slag bij Ipswich Town, en Julien Sablé, assistent bij OGC Nice, nog genoemd.

POLL: Zou dat een goede stap zijn voor Still?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

47
47
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

47
47
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

194
194
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

48
48
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

45
45
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

123
123
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

315
315
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

215
215
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

222
222
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

392
392
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

85
85
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

272
272
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

368
368
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

407
407
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

300
300
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

176
176
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

541
541
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1164
1164
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

327
327
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

151
151

Meer sportnieuws