Standard-kamp vervloekt arbitrage: "Elke keer ..."

door
Standard-kamp vervloekt arbitrage:

In de Croky Cup waren de ogen donderdagavond gericht op het Lotto Park. Daar stond immers de clash tussen grote rivalen RSC Anderlecht en Standard op het programma. En het was de thuisploeg die na ruim een halfuur spelen de eerste mokerslag kon uitdelen.

Paars-Wit was gebrand op een goed resultaat nadat het in de onderlinge competitiematch een dubbele voorsprong helemaal uit handen gaf. Maar in de aanvangsfase hadden de Brusselaars hun handen meer dan vol met de Luikenaars. Via Anders Dreyer was RSCA weliswaar dichtbij de openingstreffer, ook de bezoekers konden echter dreigen.

LEES OOK Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Zo mocht Maxime Dupé van geluk spreken dat zijn foutjes bij het uitvoetballen onvoldoende werden afgestrafd. Wilfried Kanga liet dan weer twee goede kansen liggen. En vervolgens sloeg Anderlecht genadeloos toe: Mario Stroeykens trapte de 1-0 netjes tegen de touwen.

Kritiek op Van Driessche

Al bij al werd het zo toch een onderhoudende eerste helft in het Lotto Park. Desondanks verscheen er op het sociale medium 'X' toch wat kritiek vanuit het Standard-kamp. Meer bepaald op scheidsrechter Bram Van Driessche en de rest van de wedstrijdleiding. Zo vonden men dat de Luikenaars behoorlijk streng bestraft werden, terwijl de thuisploeg meermaals vrijuit ging.

LEES OOK Standard-fans verbolgen: Club weigert 'tifo tegen racisme'

 

 

 

 

POLL: Van Driessche is momenteel de beste Belgische ref ...

Meest recent

Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

0
0
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

29
29
'KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen'

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

21
21
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

242
242
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

74
74
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

179
179
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

182
182
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

99
99
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

58
58
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

154
154
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

500
500
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

502
502
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

274
274
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

705
705
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

496
496
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

106
106
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

475
475
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

548
548
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

222
222

Meer sportnieuws