‘De Boeck wilde stunten bij KV Kortrijk met JPL-goalgetter’

door
‘De Boeck wilde stunten bij KV Kortrijk met JPL-goalgetter’

De tweede passage van Glen De Boeck bij KV Kortrijk heeft amper twee maanden geduurd. Woensdag werd hij alweer aan de deur gezet na een 5 op 21 in de competitie en de uitschakeling in de beker door RWDM. Nochtans had De Boeck nog grote plannen bij de club.

Glen De Boeck sprek met Michael Frey

Volgens Krant van West-Vlaanderen werd de coach een transferbudget van 1,8 miljoen euro beloofd en De Boeck wist alvast hoe hij dat geld ging spenderen op de transfermarkt. Volgens de krant had de ontslagen coach een verkennend gesprek met Michael Frey, in de B-kern van Antwerp.

LEES OOK Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

De Zwitser maakte zich vorig jaar onmogelijk bij Antwerp FC, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt. Frey nam geen genoegen met zijn sportieve degradatie als back-up voor Vincent Janssen, waarna hij de Great Old in januari met slaande deuren verliet en op uitleenbasis naar Schalke 04 vertrok.

Frey moet dringend vertrekken bij Antwerp

“Frey was niet te houden”, zei Marc Overmars daar toen over aan Het Laatste Nieuws. “Hij kon er niet mee om dat Vincent (Janssen, red.) de voorkeur kreeg. Niet dat je dan moet toegeven aan spelers die ruzie maken, maar hij was vorig seizoen natuurlijk wel de grote man met 24 goals”, aldus Overmars.

Vandaag staat Frey nog onder contract bij de Great Old, maar wordt hij volledig genegeerd door Mark van Bommel. Hij heeft geen toekomst meer bij de club en Antwerp zal hem graag willen verpatsen in januari.

Frey is garantie op doelpunten: buitenkans voor JPL-clubs

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

Na het vertrek van De Boeck is het nog maar de vraag of KV Kortrijk de Zwitserse spits nog altijd graag zou willen halen. Eerder toonden Standard en KV Mechelen interesse in hem.

“Iemand als Frey zou van goudwaarde zijn voor ons”, zei Tim Matthys enkele maanden geleden in Gazet van Antwerpen. Frey is een dure vogel voor Belgische clubs, maar hij is ook een garantie op doelpunten. Hij scoorde 33 goals in 69 wedstrijden voor Antwerp FC, en 17 keer in 31 wedstrijden voor Waasland-Beveren.

POLL: Past Frey bij KV Kortrijk?

Meest recent

Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

61
61
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

31
31
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

26
26
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

195
195
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

26
26
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

224
224
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

31
31
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

111
111
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

38
38
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

288
288
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

152
152
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

251
251
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

69
69
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

535
535
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

47
47
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

308
308
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

456
456
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

80
80
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

276
276

Meer sportnieuws