Blessin vreest aderlating bij Union: "Hij is echte leider"

door
Blessin vreest aderlating bij Union:

Voor Union kan het donderdag nog alle kanten uit, want het kan in zijn groep in de Europa League nog tweede, derde of vierde eindigen. Om een Europese eliminatie te voorkomen, kan het maar beter stunten tegen Liverpool. Anders is het afhankelijk van het resultaat in de partij tussen LASK en Toulouse.

Bij Union geloven ze wel dat ze iets kunnen rapen tegen de Engelse grootmacht. Die is immers al zeker van groepswinst en wacht bovendien ook zondag al een belangrijke kraker in de Premier League tegen Manchester United. Daarom zakt Liverpool zonder heel wat vedetten af naar het Lotto Park.

Union moet Vanhoutte missen

Maar ook bij Union zal Alexander Blessin toch een beetje moeten puzzelen aan zijn elftal. Op het middenveld ziet hij immers een belangrijke pion afhaken. Charles Vanhoutte zal geschorst moeten toekijken nadat hij tegen Toulouse zijn derde gele kaart pakte.

"Charles is een ongelooflijke speler met een uitstekende mentaliteit", baalt Blessin dan ook bij La Dernière Heure. "Hij is een echte leider."

Sadiki wordt zijn vervanger

Desondanks heeft de trainer wel al een vervanger gekozen. Hij gaf woensdag op zijn persconferentie meteen mee dat Noah Sadiki in de ploeg zal komen. Voor het in de zomer van Anderlecht overgekomen talent wordt het een unieke kans om zich op topniveau te laten zien.

"Noah heeft de kwaliteiten om hem te vervangen. Voor een speler van 18 jaar geeft hij de indruk al zoveel ervaring te hebben", sprak Blessin alvast zijn vertrouwen uit.

POLL: Zal Sadiki de afwezigheid van Vanhoutte kunnen opvangen?

Meest recent

Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

50
50
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

33
33
Napoli profiteert van slipper Inter en wordt alleen leider

In de Serie A hebben Romelu Lukaku en Napoli zondagavond een grote stap richting de titel gezet. Ze ...

49
49
'Union toch met zorgen: twee sterkhouders out?'

Met nog vier speeldagen voor de boeg ligt Union stilaan helemaal op titelkoers. Ze hielden zondag ...

70
70
PSG speurt JPL af: wie staat er op de lijst?

Uitgerekend het seizoen na het vertrek van Kylian Mbappé zou weleens hét jaar van ...

95
95
Club Brugge krijgt nieuws over blessures Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft de voorbije dagen averij opgelopen. In de eerste plaats in de titelstrijd, want ...

814
814
Pocognoli weigerde eerst, maar gaat nu toch overstag

Nadat ze donderdag nog gingen winnen in het Jan Breydelstadion, is Union er zondag opnieuw in ...

115
115
'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

AA Gent heeft de voorbije dagen klappen gekregen in de strijd om een Europees ticket. Het verloor ...

249
249
Nainggolan dompelt RWDM in rouw, Patro beleeft sprookje

Wat een zinderende avond hebben we achter de rug in de Promotie Play-Offs van de Challenger Pro ...

353
353
Hayen heeft duidelijke boodschap voor Talbi na misser

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om revanche te nemen voor de thuisnederlaag van enkele ...

401
401
Dramatische reeks KRC Genk: Fink heeft één hekelpunt

KRC Genk is aan een dramatische reeks bezig in de Play-Offs. Ze verloren met 0-1 van Royal Antwerp ...

393
393
Spanning troef: Club mist efficiëntie, Union koestert titeldroom

Ook na speeldag zes blijft onze competitie een echte nagelbijter. Na een wedstrijd waarin dat Club ...

207
207
Hasi komt met héél belangrijke Vertonghen-update

Gaat RSC Anderlecht dit seizoen Jan Vertonghen nog aan het werk zien op het veld? De ex-Rode Duivel ...

533
533
Chery na akkefietje met Penders: "We hebben gesproken"

Royal Antwerp FC won verrassend met 0-1 op het veld van KRC Genk. Ze speelden hun beste match in ...

233
233
Exit Dendoncker bij Anderlecht? Dit is zijn antwoord

Als Leander Dendoncker scoort, dan zijn het heel belangrijke goals. Hij trapte RSC Anderlecht naar ...

449
449
Liverpool kampioen na demonstratie, City naar bekerfinale

In Engeland stonden er om 17u30 twee zeer belangrijke matchen op het programma. Liverpool kon de ...

46
46
Union SG - Club Brugge: Brugse fans zien één heikel punt

Om 18u30 begon dé topper van deze speeldag in de Jupiler Pro League: Union SG - Club Brugge. ...

137
137
Anderlecht in finale-modus: Hasi benoemt drie uitblinkers

Een week voor de levensbelangrijke bekerfinale tegen Club Brugge, heeft RSC Anderlecht een extra ...

454
454
Frustratie neemt overhand: opvallend incident aan dug-out Genk

Het begint er meer en meer op te lijken dat de winnaar van de reguliere competitie voor de vierde ...

2084
2084
Genk bestolen in volle titelstrijd? "100 Procent penalty"

KRC Genk is het noorden helemaal kwijt in de Champions' Play-Offs. De winnaar van de reguliere ...

842
842

Meer sportnieuws