Man City laat geen steek vallen en mag naar WK-finale

door
Man City laat geen steek vallen en mag naar WK-finale

Manchester City pakte vorig seizoen zwaar uit door een historische treble te pakken. Naast de Premier League en FA Cup wist het eindelijk ook de Champions League in de wacht te slepen. Als gevolg daarvan mocht het zich deze week melden op het WK voor clubteams, dat dit seizoen in Saudi-Arabië georganiseerd wordt.

City maakte dinsdagavond zijn intrede in de halve finale van het toernooi, waarin het Japanse Urawa Red Diamonds als tegenstander uit de bus kwam. Er stond bij die ploeg ook een oude bekende van de Jupiler Pro League op het veld in de vorm van Alexander Scholz, ex-verdediger van Lokeren, Standard en Club Brugge.

City maakt wedstrijd snel dood

LEES OOK 'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Hij zag hoe zijn ploeg toch bijna een helft wist stand te houden tegen Manchester City, dat het zonder De Bruyne, Doku en Haaland moest stellen. Vlak voor rust kraakte Urawa toch op ongelukkige wijze. Höibraten werkte immers een voorzet in zijn eigen doel.

In de tweede helft maakte City vervolgens korte metten met zijn tegenstander. Binnen het kwartier stond de 0-3-eindstand immers al op het scorebord. Eerst verdubbelde Kovacic de score en enkele minuten later maakte Bernardo Silva de wedstrijd helemaal dood.

Fluminense tegenstander in finale

Dankzij de vlotte zege maakt City nog steeds kans om voor het eerst de wereldtitel te veroveren. Daarvoor zullen ze vrijdag in de finale voorbij het Braziliaanse Fluminense moeten zien te raken.

LEES OOK Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

Zij hadden zich maandagavond al voor de finale wisten te kwalificeren door af te rekenen met het Egyptische Al-Ahly. Late goals van Arias en John Kennedy bezorgden hen een 2-0-overwinning.

POLL: Zal Man City het WK voor clubs winnen?

Meest recent

Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

1
1
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

62
62
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

108
108
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

104
104
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

29
29
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

80
80
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

58
58
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

136
136
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

70
70
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

147
147
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

289
289
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

64
64
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

53
53
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

390
390

Meer sportnieuws