KRC Genk gedegouteerd: "Schande wat er is gebeurd"

door
KRC Genk gedegouteerd:

KRC Genk verloor zaterdag met 2-1 van RSC Anderlecht. Na de wedstrijd was heel de club woedend op de spelleiding. Vooral de penaltyfase zorgde voor heel veel ophef.

Genk domineerde tegen Anderlecht

“Eerst en vooral was het een goede prestatie van de ploeg en verdienden we meer, omdat we beter speelden”, zei Alieu Fadera na de match aan Het Belang van Limburg. De Gambiaan zag Genk van de eerste tot de laatste minuut domineren.

“We creëerden meer kansen en het was jammer dat we nog verloren. We moeten deze prestatie meenemen naar Antwerp.” Daarna richtte Fadera zich tot de scheidsrechter en hield hij zich niet in.

Gedegouteerde Fadera: "Schande wat er is gebeurd"

“Maar het algemene gevoel is dat we gedegouteerd zijn. Het is een ontgoocheling dat we de drie punten niet konden pakken en daarin heeft de scheidsrechter toch ook zijn verantwoordelijkheid.”

“Het is een schande wat er is gebeurd. De scheidsrechter kende een zwakke wedstrijd. Niet alleen door de beslissing na de gemiste strafschop, maar ook in andere fases.” Genk wil de match laten herspelen en heeft een klacht ingediend.

Ook Vrancken woedend

Wouter Vrancken haalde na de match ook andere fases aan die volgens hem in het nadeel speelden van de club. De coach was dus zeer boos.

"Wij moeten dan maar zitten, zwijgen en het laten gebeuren. Dat is enorm vermoeiend. Dan krijg ik nog rood omdat ik de scheids wil pushen om naar de VAR-beelden te gaan kijken. Het is niet dat ik hem iets verweten heb. Het zijn allemaal beslissingen die "toevallig" in ons nadeel gefloten worden", sloot hij af.

POLL: Heeft Fadera gelijk?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

21
21
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

34
34
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

27
27
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

279
279
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

157
157
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

165
165
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

298
298
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

153
153
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

181
181
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

202
202
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws