'Burnley hakt knoop door over gegeerde Benson'

door
'Burnley hakt knoop door over gegeerde Benson'

De voorbije maanden bleek Burnley de stap naar de Premier League maar moeilijk te verteren. Dat geldt ook voor de vele Belgen die Vincent Kompany het voorbije anderhalf jaar naar zijn club haalde. De meeste van hen komen dezer dagen amper nog aan de bak.

Ameen Al-Dakhil, Hannes Delcroix, Anass Zaroury, Manuel Benson, Mike Trésor en Enock Agyei maken allemaal deel uit van de A-kern bij Burnley, maar in het beste geval moeten zij vrede nemen met een plaats op de bank. Een aantal van hen zijn zelfs helemaal uit beeld verdwenen, zoals bijvoorbeeld Benson.

Benson komt amper aan de bak bij Burnley

LEES OOK Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

De 26-jarige flankaanvaller zit aan amper 100 speelminuten in vijf wedstrijden. Vier daarvan kwamen in de Premier League - waaronder één basisplaats -, één keer kwam hij in actie in de League Cup. Kwaaltjes remden Benson de voorbije maanden af, maar zijn geringe speelminuten zijn ook te wijten aan sportieve keuzes van Kompany.

Dat is toch opmerkelijk, want vorig seizoen was Benson in de Championship nog één van de absolute smaakmakers. Met twaalf goals en drie assists in de competitie had hij toen een zeer groot aandeel in de promotie. Dat zijn een aantal clubs nog niet vergeten.

Southampton wil hem graag

Het Laatste Nieuws weet dat Southampton Benson graag voor de rest van het seizoen zou willen huren. Ondanks dat hij amper aan de bak komt, wil Burnley echter niet meewerken aan een vertrek. Zou Kompany in de tweede helft dan toch nog een belangrijke rol voor Benson weggelegd zien?

Op 16 december mocht hij nog eens kort invallen tegen Everton, maar in de laatste drie wedstrijden zat Benson weer in de tribune. Mogelijk twijfelt Kompany nog om hem te laten vertrekken door de langdurige blessure van de jonge revelatie Koleosho, al heeft hij ook zonder de Italiaan meer dan voldoende opties op de flank.

POLL: Moet Burnley Benson laten vertrekken?

Meest recent

Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

38
38
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

2
2
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

99
99
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

247
247
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

79
79
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

204
204
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

466
466
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

197
197
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

95
95
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

324
324
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

47
47
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

179
179
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

84
84
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

61
61
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

144
144
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

236
236
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

170
170
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

673
673
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

455
455
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

1161
1161

Meer sportnieuws