'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

door
'Droomtransfer Ngonge lonkt: clubs bereiken akkoord'

Een jaar geleden zag de situatie van Cyril Ngonge er nog zeer penibel uit. Hij vertoefde in de B-kern bij FC Groningen, waar hij verbannen werd omwille van disciplinaire problemen. Maar sindsdien schreef onze 23-jarige landgenoot een echt voetbalsprookje dat nu een nieuw hoofdstuk lijkt te krijgen.

In januari 2023 verloste Hellas Verona Ngonge uit zijn lijden in Groningen en in Italië groeide de aanvaller uit tot een regelrechte sensatie. Hij was in 34 wedstrijden goed voor tien goals en drie assists en had daarmee een enorm aandeel in het veiligstellen van het behoud vorig seizoen.

Aston Villa legt 10 miljoen voor Ngonge

LEES OOK "Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Nu lijkt Ngonge zijn sterke prestaties te gaan bekronen met een transfer. Verona kampt met financiële problemen en moet deze maand spelers verkopen. Het liet al verdediger Isak Hien vertrekken naar Atalanta en lijkt in de komende weken ook afscheid te zullen nemen van Martin Hongla (Granada), Filippo Terracciano (AC Milan) en Koray Günter (Como).

Ook voor Ngonge ligt een transfer in het verschiet, naar een zeer mooie bestemming zelfs. Tuttomercatoweb weet immers dat Verona een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een overgang. De huidige nummer twee in de Premier League zou 10 miljoen euro op tafel leggen.

Ngonge twijfelt zelf nog

Ze moeten wel nog een akkoord zien te vinden met Ngonge zelf en dat zou weleens verrassend lastig kunnen blijken. De speler zou immers zelf nog twijfelen, want hij voelt zich goed in Italië en wil liefst in de Serie A blijven. Er is ook interesse van Fiorentina, terwijl in de zomer ook Bologna aanklopte.

LEES OOK Goudhaantje Talbi doodeerlijk: “Een beetje teleurgesteld”

Het valt echter af te wachten of die clubs nu concreet zullen worden. Intussen lijkt Villa toch een buitenkans te zijn voor Ngonge, die er met zijn polyvalentie op alle offensieve posities voor extra concurrentie kan zorgen. 

POLL: Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Ngonge?

Meest recent

'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

0
0
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

34
34
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

36
36
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

67
67
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

170
170
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

110
110
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

53
53
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

666
666
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

328
328
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

284
284
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

224
224
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

85
85
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

611
611
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

159
159
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

310
310
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

269
269
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

144
144
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

78
78
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

206
206
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

620
620

Meer sportnieuws