Terugkeer naar Club Brugge? Makelaar De Ketelaere reageert

door
Terugkeer naar Club Brugge? Makelaar De Ketelaere reageert

In de Italiaanse Serie A is het uitkijken naar het duel van zondagavond tussen AS Roma en Atalanta. Dat wordt een clash tussen de Belgische aanvallers Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere. Die laatste lijkt er helemaal door te komen na een moeizame periode.

Afgelopen zomer verhuisde CDK op huurbasis naar Atalanta. Dat bleek in eerste instantie een goede zet. In Bergamo kreeg hij immers meteen de nodige speelminuten en maakte hij een goede start. Het jeugdproduct van Club Brugge werd na zijn eerste matchen zelfs verkozen tot 'Speler van de Maand' bij zijn club.

LEES OOK De Ketelaere slikt ferme opdoffer vlak voor CL-confrontatie

Maar daarna ging het even bergaf. Door een lichte blessure aan de knie moest hij namelijk enkele wedstrijden aan zich voorbije laten gaan. En vervolgens haalde hij niet meteen het gewenste niveau. In de laatste wedstrijden is de Belg echter weer in bloedvorm. Deze week was hij nog goed voor 2 goals en 1 assist in het bekerduel tegen Sassuolo.

Slagen in buitenland

Met Atalanta lijkt de jonge Rode Duivel dus een goede keuze te hebben gemaakt. Vorige zomer deden echter nog meer pistes de ronde toen duidelijk werd dat hij mocht/moest beschikken bij AC Milan. Er zelfs over een tijdelijke terugkeer naar Club Brugge gespeculeerd. Maar zo'n comeback bleek nooit echt aan de orde.

Zo laat makelaar Tom De Mul bij Het Nieuwsblad verstaan dat CDK eerst wil doorbreken in het buitenland. "Voor een jonge speler is het eerste seizoen in het buitenland altijd moeilijk, maar hij heeft zich niet gek laten maken. Een terugkeer naar België heeft nooit op tafel gelegen. Charles wil slagen in Italië en in de beste vijf competities in Europa", klinkt het.

Aankoopoptie Atalanta

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd voor CDK, grote kuis bij Man City'

Voorlopig is wel nog onduidelijk wat de toekomst voor de De Ketelaere brengt. In principe loopt zijn huurovereenkomst na het seizoen af, maar Atalanta beschikt over een aankoopoptie van om en bij de 22 miljoen euro. "Die optie kunnen ze na het seizoen lichten. Wat mij betreft is Charles meer waard dan die prijs. De keuze ligt bij Atalanta. Charles voelt zich daar goed en we zien wel wat de toekomst brengt", aldus De Mul.

POLL: De Ketelaere gaat het maken aan de Europese (sub)top ...

Meest recent

STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

8
8
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

19
19
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

43
43
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

25
25
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

107
107
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

483
483
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

68
68
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

18
18
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

23
23
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

33
33
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

81
81
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

281
281
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

303
303
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

887
887
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

190
190
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

417
417
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

375
375
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

285
285
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

662
662
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

436
436

Meer sportnieuws