'Salah (ex-AA Gent) verlaat Rennes via de achterdeur'

door
'Salah (ex-AA Gent) verlaat Rennes via de achterdeur'

AA Gent verkocht een jaar geleden Ibrahim Salah plots aan Stade Rennes. Na enkele goede maanden streken de Buffalo’s al 6,5 miljoen euro op. In Frankrijk kon de flankaanvaller tot op heden nog niet echt overtuigen. Een vertrek lijkt in de maak.

Moeilijk jaar bij Rennes

Salah was allerminst klaar voor een stap hogerop. Hij had nog veel progressiemarge bij AA Gent, maar daar hadden ze nood aan geld. De 6,5 miljoen euro die Rennes bood voor Salah, was dus heel erg welkom.

De 22-jarige Marokkaanse aanvaller speelde het afgelopen jaar mee in 30 wedstrijden. Hij speelde amper 696 minuten voor de Franse eersteklasser. Het equivalent van net geen 8 wedstrijden. Hij scoorde daarin wel 5 doelpunten, een assist uitdelen lukte niet. 

Toulouse en Lorient

Salah kan mogelijk een stapje terugzetten en bij een andere club in de Ligue 1 wel meer minuten gaan vergaren. Foot Mercato weet immers dat Toulouse en Lorient de ex-Buffalo graag voor een half seizoen op huurbasis willen overnemen.

Al is het nog afwachten of Rennes, dat aanvallend weinig weelde heeft, openstaat om Salah tijdelijk van de hand te doen.

POLL: Moet Gent hem proberen te huren?

Meest recent

Komende zomer leegloop KRC Genk? "In de kijker van clubs"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt nog volledig open. KRC Genk, Club Brugge én ...

16
16
‘Nieuwe Romelu Lukaku’ loopt rond in JPL: “Veel gelijkenissen"

Romelu Lukaku maakte afgelopen speeldag zijn 400e doelpunt van zijn carrière. De Rode Duivel ...

18
18
Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

63
63
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

330
330
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

106
106
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

243
243
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

375
375
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

172
172
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

61
61
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

123
123
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

110
110
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

63
63
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

589
589
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

613
613
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

112
112
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

394
394
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

281
281
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1644
1644
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

187
187

Meer sportnieuws