De Ketelaere en co doen Milan sneuvelen, comeback Liverpool

door
De Ketelaere en co doen Milan sneuvelen, comeback Liverpool

Terwijl de Belgische ploegen stilaan uit hun winterslaap ontwaken, stond elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo plaatsten Charles De Ketelaere en Atalanta zich voor de halve finales van de Coppa Italia met een 1-2-zege tegen uitgerekend CDK's moederclub AC Milan. In de Engelse League Cup zorgde Liverpool FC dan weer voor een comeback.

Coppa Italia

Nadat SS Lazio en ACF Fiorentina zich eerder al hadden geplaatst, streden AC Milan en Atalanta woensdag om het derde ticket voor de halve finales. Maar de wedstrijd op San Siro ging behoorlijk dramatisch van start voor de bezoekers uit Bergamo. In het slot van de eerste helft pakte Gasperini immers een rode kaart, waarna Leao de thuisploeg op voorsprong zette.

LEES OOK 'Nachtmerrie Lukaku-De Ketelaere in de maak'

In de extra tijd van de eerste periode sloeg Atalanta echter terug. De Ketelaere, die tegen zijn moederclub in de basis mocht starten, speelde Holm vrij met een knap passje. De Zweed legde vervolgens goed terug tot bij Koopmeiners, die de 1-1 hard tegen de touwen knalde. 

En ondanks een man minder tussen de lijnen trok Atalanta  de match na de pauze helemaal naar zich toe. Koopmeiners kroonde zich tot held van de avond door de beslissende 1-2 van op de stip binnen te knallen. Atalanta mag dus ook naar de halve finales. Donderdag strijden Juventus en Frosinone voor het laatste plekje.

League Cup

LEES OOK 'Liverpool offert viertal op voor nieuwe sterspeler'

Nadat Chelsea zich dinsdagavond al had laten verrassen, leek een nieuwe stunt in de maak tijdens de heenmatchen van de halve finales in het tweede Engelse bekertoernooi. Zo kwam Liverpool op eigen veld op achterstand tegen Fulham. De herboren Willian kreeg Anfield na 19 minuten eventjes helemaal stil. 

Na de pauze zetten de troepen van coach Klopp echter orde op zaken. Nuñez kroop tot twee keer toe in de rol van assist-gever, Jones en Gakpo werkten de kansen af: 2-1-eindstand. Liverpool kan de heenmatch dus met een kleine bonus aanvatten. Het duel op Craven Cottage wordt volgende week woensdag al afgewerkt.

POLL: De Ketelaere gaat het uiteindelijk maken in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe verrassende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

8
8
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

30
30
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

32
32
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

87
87
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

62
62
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

178
178
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

24
24
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

388
388
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

571
571
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

166
166
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

352
352
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

661
661
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

237
237
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

123
123
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

371
371
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

57
57
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

206
206
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

101
101
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

68
68
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

164
164

Meer sportnieuws