'KRC Genk pakt uit: dubbele versterking is binnen'

door
'KRC Genk pakt uit: dubbele versterking is binnen'

KRC Genk maakt zich op voor een druk einde van de winterse transferperiode. Zo wordt momenteel aan de mouw van verschillende sterkhouders getrokken. Daarnaast staan de Limburgers op punt om twee inkomende transfers af te ronden.

Coach Wouter Vrancken en 'Head of Football' Dimitri De Condé gaven het de voorbije weken meermaals aan: het intact houden van de huidige spelersgroep is deze winter het grootste doel bij de vicekampioen. Maar dat zal niet gemakkelijk worden. Bovendien geldt voor één speler een uitzondering.

LEES OOK Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zo werd enkele weken geleden al duidelijk dat Genk bereid is om mee te werken aan een vertrek van Gerardo Arteaga. En inmiddels blijkt een akkoord gevonden. De Mexicaanse back gaat terug aan de slag bij zijn thuisclub en trekt voor de nodige miljoenen naar Monterrey CF.

Vervanger is binnen

In principe wordt de deal begin volgende week bekend gemaakt, zodat Arteaga zondag nog kan meedoen in de derby tegen STVV. Ondertussen heeft Racing echter ook al een opvolger beet. De verwachte komst van Eduard Sobol zit immers in de afrondende fase.

De oud-speler van Club Brugge zat op een zijspoor bij RC Strasbourg en daar wist Genk dus van te profiteren. De Oekraïner zou een halfjaartje gehuurd worden van de Franse club. Er is naar verluidt ook sprake van een aankoopoptie in de overeenkomst.

Japanse spits

LEES OOK Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Dinsdag werd Sobol alvast in Genk gespot voor zijn medische en fysieke proeven. Volgens Het Belang van Limburg zou hij woensdag al een eerste keer kunnen meetrainen. Daarnaast meldt het medium dat ook de komst van Naoki Kumata quasi rond is. De Japanse spits zou tot eind dit kalenderjaar gehuurd worden en krijgt in die periode de kans om zich te bewijzen bij Jong Genk. Vervolgens heeft Racing het 'onderhandelingsvoorrecht' om tot een definitieve deal te komen met zijn huidige club Tokyo FC.

POLL: Met zijn huidige kern moet Genk minstens de top 2 kunnen halen ...

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

9
9
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

114
114
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

13
13
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

139
139
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

27
27
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

86
86
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

31
31
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

249
249
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

119
119
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

232
232
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

507
507
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

294
294
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

433
433
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

263
263
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

277
277
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

276
276

Meer sportnieuws