Drama nipt vermeden: STVV deelt geruststellende update

door
Drama nipt vermeden: STVV deelt geruststellende update

STVV is er zondag opnieuw in geslaagd om KRC Genk in bedwang te houden tijdens de Limburgse derby. Een bijzonder tumultueuze wedstrijd eindigde zondagnamiddag op een 1-1-gelijkspel. Vlak voor de aftrap kregen de Truienaars nochtans een mokerslag te verwerken. 

Het werd een erg chaotische wedstrijd op Stayen. Zo moest de aftrap verlaat worden door boerenprotesten rond het stadion. Daarnaast waren er ook weer enkele discutabele scheidsrechterlijke beslissingen en werd de match zelfs een tijdje stilgelegd nadat vanuit het bezoekende vak met vuurwerk op het veld werd gegooid.

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

En ook tijdens de opwarming was er een zorgwekkend voorval. Dennis Rudel, keeperstrainer bij STVV, werd plots onwel. De Duitser moest op een brancard van het veld gedragen worden. En vervolgens werd de man meteen naar het ziekenhuis overgebracht met de ambulance. Er werd gevreesd voor een hartaanval.

Spelers en trainers in shock

Doelman Jo Coppens was dan ook erg aangeslagen. "Het is niet normaal als je een trainer voor je ogen bijna ziet doodgaan. Als doelman heb je ook altijd een speciale band met de keeperstrainer. Ik heb zeker 20 minuten van mijn opwarming verloren omdat het mij gewoon geen fuck meer uitmaakte. Ik heb mijn vader ook verloren, dus ik weet wat het is", klonk het bij Sporza.

Ook coach Thorsten Finck was serieus aangeslagen door de gebeurtenissen. "We denken dat het een hartaanval was. Gelukkig is Dennis nu stabiel, dat is het allerbelangrijkste. Maar het was wel moeilijk om te presteren, de spelers waren in shock", aldus de Duitse hoofdtrainer.

Gelijkmaker als medicijn

LEES OOK Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

De hulpdiensten konden echter snel reageren, waarna Rudel in het ziekenhuis de broodnodige zorgen kreeg toegediend. Inmiddels kwam STVV ook met een geruststellende update. "De gelijkmaker was het beste medicijn: keepertrainer Dennis Rudel, die onwel werd tijdens de opwarming, stelt het goed", klinkt het. De Duitser stuurde zelf ook al een appje. "Jongens, ik ben veel beter en trots dat jullie tot op de limiet gegaan zijn", liet hij verstaan.

POLL: STVV eindigt dit seizoen in de top 8 ...

Meest recent

'Anderlecht ziet ook derde pion mogelijk afhaken voor Club'

RSC Anderlecht trekt zondag naar Club Brugge. Als het daar punten kan rapen, kan het weer volop ...

9
9
'Knaltransfer Raskin: Rangers eist de jackpot'

De Rode Duivels kunnen uiteindelijk tevreden terugblikken op hun eerste interlands onder Rudi ...

16
16
'Anderlecht slikt domper voor kraker tegen Club'

Komend weekend worden de play-offs op gang getrapt in de Jupiler Pro League. In de Champions' ...

129
129
Waanzinnig programma Barça: Flick steigert

De interlandbreak is nog maar goed en wel ten einde, of het clubvoetbal trekt zich alweer op gang. ...

17
17
De Laet heeft slecht nieuws voor Antwerp

Bij Antwerp hebben ze een drietal weken geleden ook nog ingegrepen. Trainer Jonas De Roeck werd op ...

174
174
'El Khannouss maakt in de zomer nieuwe toptransfer'

Vorige zomer moesten ze bij KRC Genk afscheid nemen van Bilal El Khannouss. Het goudhaantje koos ...

41
41
Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

221
221
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

71
71
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

150
150
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

225
225
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

151
151
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

464
464
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

218
218
Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

78
78
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

174
174
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

87
87
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

228
228
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

187
187

Meer sportnieuws